EN
Të gjitha kategoritë

Filtrat e fshesës me korrent

home>Produkte>Filtrat e fshesës me korrent

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1617114663955983.png

Përshtateni në Shop-Vac 90304 Filtër fisheku pastrues vakumi pajisje filtri filtër pajisje filtri pajisje pambuku

Na kontaktoni

Markë e zbatueshme: Dyqan-vac

Blerësit e vëmendjes] Ky lloj inhalues ​​është një bërthamë e veçantë shpejtësie për markën Shop-vac

Pra, sigurohuni që të kontrolloni modelin para se të bëni foto, kontrolloni madhësinë e modeleve të tjera, ai mund të zbatohet!

informacioni bazë i produktit

Emri i produktit] Dyqani Vac Filtri Shëndetësor HEPA

[Modele të adaptuara] Bleni Vac990304, 1B650C, QPL650, 965-06-00

CH87650C, S14300A, 9252910,9631200

5960700,58674-00,586760

5 plus dhe mbi fshesat me korrentKomponentët e filtrit rekomandohen të zëvendësohen në 2-3 muaj

Zëvendësimi i shpeshtë i elementit të filtrit mund të mbrojë në mënyrë efektive

Motori nuk thith pluhur të vogël. Zgjate

Jetëgjatësia e gjatë e shërbimit motorik, domethënë

Zgjatni jetën e shërbimit të fshesës me korrentDiametri i jashtëm: 188 mm

Diametri i brendshëm: 150 mm

Lartësia: 170mm