EN
Të gjitha kategoritë

Filtrat e fshesës me korrent

home>Produkte>Filtrat e fshesës me korrent

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1617360555545930.jpg

1 Set Origjinal Robot Roborock S5 Max S6 White Xiaomi Mi Mijia Hepa Filtra Filtra Pjesë Furça Për Pastrues Vakum Robot

Na kontaktoni
Aksesorët zëvendësues janë pastrues robotik roborock S5 S6 S50 E25 E20 E35 xiaomi mi robot.
Aksesorët e fshesës me korrent janë me cilësi të lartë. Isshtë bërë me materiale të forta dhe miqësore me mjedisin.
Aksesorët janë të lehtë për të hequr papastërtitë, pluhurin dhe plehrat në qoshe dhe buzë në mënyrë efektive. Sidomos flokët tuaj dhe kafshët shtëpiake.
Pjesët e aksesorëve janë të qëndrueshme dhe të lehta për tu instaluar, e bëjnë pastruesin tuaj të vakumit dhe më të gjatë.
Mirësi Shënime: Ky nuk është një produkt Xiaomi OEM dhe nuk mbulohet nga asnjë premtim i prodhuesit të Xiaomi. Çdo përdorim i emrit të markës Xiaomi ose
përcaktimi i modelit për këtë produkt bëhet vetëm për qëllime të demonstrimit të përputhshmërisë.