EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë robotike të fshesës me korrent

home>Produkte>Pjesë robotike të fshesës me korrent

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1617292971956740.png

Filtrat post-motorë HEPA për Sharks IQ Robot R101AE RV1001AE Pastruesit vakum # 107KY1000AE

Na kontaktoni
DETAJET E PRODUKTIT
Emri i Pjesës
Filtrat post-motorë HEPA për Sharks IQ Robot R101AE RV1001AE Pastruesit vakum # 107KY1000AE
Pjesa Nr.
BS525
Masat
78 * 75 * 35mm
Ngjyra
E zezë dhe e bardhë (e personalizuar)
Strukturat
Kornizë plastike dhe xhami dhe unaza vulosëse
Efikasitet
Efikasitet i lartë (i personalizuar)
Ambalazh
 (Personalizuar)