EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë robotike të fshesës me korrent

home>Produkte>Pjesë robotike të fshesës me korrent

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1617291487528411.png

PEPT + PP filtri i bardhë me fibër qelqi me temperaturë të lartë rrumbullakët filtri me efikasitet të lartë pp heqja e pluhurit të filtrit me saktësi të fibrës

Na kontaktoni

Kompania jonë është e specializuar në filtrimin e shtëpive për dekada, dhe mund të rregulloje madhësinë që ju nevojitet,