EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë robotike të fshesës me korrent

home>Produkte>Pjesë robotike të fshesës me korrent

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1617292496816614.png

Filtër HEPA Filter dhe Flet Flet Flet for Shark AZ2000 AZ2002 Pastruesit e Vakumit Pjesa XFFKAZ2000 XHFAZ2000

Na kontaktoni
DETAJET E PRODUKTIT
Emri i Pjesës
Filtër HEPA Filter dhe Flet Flet Flet for Shark AZ2000 AZ2002 Pastruesit e Vakumit Pjesa XFFKAZ2000 XHFAZ2000
Pjesa Nr.
BS677
Sizes
Madhësia e filtrit HEPA:
135 * 112 * 35mm

Madhësia e filtrit të shkumës:
Diametri: 135 mm; Trashësia: 25 mm

Madhësia e filtrit të ndjerë:
Diametri: 135 mm; Trashësia: 5 mm
Ngjyra 
E bardhë dhe e zezë (e personalizuar)
Strukturat
Kornizë plastike + PET + Shkumë + Felt
Ambalazh
(Personalizuar)