EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë robotike të fshesës me korrent

home>Produkte>Pjesë robotike të fshesës me korrent

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1617874887407505.jpg

Filtër Black Performance Ultra-Performance për pastrues vakum Neato Botvac Robot D Seri D70, D80, D85, 70, 75e, 80e, 85

Na kontaktoni
DETAJET E PRODUKTIT
Emri i Pjesës
Zëvendësimi i filtrit ultra të performancës Black Square për fshesë me korrent Neato Botvac Robot D Seri D70, D80, D85, 70, 75e, 80e, 85
Pjesa Nr.
BS358
Sizes
210x54x22mm
Ngjyra 
E zezë dhe e bardhë (e personalizuar)
Strukturat
Kornizë ABS dhe Rrjetë Glassfiber dhe Najloni
Efikasitet
Filtri HEPA (i personalizuar)
Ambalazh
(Personalizuar)Përshtatet me modelin:

Zëvendësimi i filtrit Neato Modelet e zbatueshme: Në përputhje me të gjitha seritë Neato BotVac, 70e, 75, 80, 85,

Vakumet e robotëve të lidhur Neato BotVac D seri D75, D80, D85 dhe BotVac


Prona të Veçanta

E përkryer me kafshët shtëpiake: Zëvendësim Filtri i lidhur Neato Kap grimca dhe pluhur të imët duke përfshirë pelerinën e maceve dhe qenve, dhe fibra nga tekstilet dhe qilimi.
Zëvendësim efikas Filtri Neato BotVac: Mund të lahet në makinë dhe mund të ripërdoret. Filtrat kapin grimcat dhe pluhurin e imët sa 0.3 mikronë.
It'sshtë më mirë të zëvendësoni pjesët tuaja neato çdo 2 deri në 3 muaj për të mbajtur robotin tuaj të shtëpisë që funksionon në pikun e punës.