EN
Të gjitha kategoritë

Parafiltrat

home>Produkte>Pastrues industrial i ajrit>Parafiltrat

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1614567556137746.jpg

Kornizë kartoni G3 G4 Filtër ajri paraprak i tipit të palosur

Specifikim:
Lloji: Filtri i panelit të palosshëm të disponueshëm me performancë të lartë
Media: Përzierje pambuku dhe fibra sintetike
Korniza: Karton i ngurtë rezistent ndaj ujit
Rënia e rekomanduar e presionit përfundimtar: 250Pa
Temperatura: maksimumi 100ºC në shërbim të vazhdueshëm
Aplikimi: Si një filtër paraprak në sistemin e kushteve të ajrit
Përparësitë
15 palosje / këmbë, 50% efikasitet i filtrit më i lartë se produkti normal
Përzierja e pambukut dhe fibrave sintetike sigurojnë qëndrueshmërinë e efikasitetit dhe kapacitetin mbajtës të pluhurit
Kornizë e ngurtë kartoni rezistente ndaj ujit, e cila është nga SHBA me nivel të lartë cilësie
Fibër që përmban përbërës rezistent ndaj flakës
Media e mbështetur plotësisht e lidhur në një rrjet mbështetës tela, merr forcë të lartë mekanike
Dizajn unik radikal i ngushtë i Pleatit, merrni uljen e presionit të ulët
Trashësia Vs Efikasiteti vs rënia e presionit 1. Madhësitë e tjera të disponueshme

Trashësia

Rënia e presionit(pa)@2.5m/s

Inç

(Mm)

G3

G4

1

22

80

90

2

45

70

80

4

95

60

70

Dimensionet vs Rrjedha e ajrit

Përmasat (Gj * H)

Rrjedha e ajrit (m3 / orë)

Inç

(Mm)

@ 2.5m / s

24 * 24

592 * 592

3400

24 * 12

592 * 287

1700

24 * 20

592 * 490

2800

20 * 20

490 * 490

2300

si te zgjidhni filtrin e grumbullimit?
2.Pjesa e presionit
3.Frame: çeliku i galvanizuar GZ, plastike abs alumini
4. Efikasiteti i filtrit
5. Gjerësia
6. Lartësia
Trashësia 7.Frame
8. Anën e sipërme: copë litari apo jo?
9. Unaza e shitjes apo jo?
10.Pjesa e qytetit: copë litari apo jo?
11. Unaza e shitjes apo jo?
E angazhuar në krijimin e një ambienti të pastër dhe të freskët për njerëzit, Sffiltech është e specializuar në para-filtrin e palosur me kornizë letre. Si një nga prodhuesit dhe furnizuesit më të mirë, ne mund t'ju sigurojmë cilësinë më të mirë dhe performancën e qëndrueshme të produkteve tona me porosi. Ju lutemi të jeni të sigurt për të blerë.

Na kontaktoni

 Specifikim:

Lloji: Filtri i panelit të palosshëm të disponueshëm me performancë të lartë
Media: Përzierje pambuku dhe fibra sintetike
Korniza: Karton i ngurtë rezistent ndaj ujit
Rënia e rekomanduar e presionit përfundimtar: 250Pa
Temperatura: maksimumi 100ºC në shërbim të vazhdueshëm
Aplikimi: Si një filtër paraprak në sistemin e kushteve të ajrit
Përparësitë
15 palosje / këmbë, 50% efikasitet i filtrit më i lartë se produkti normal
Përzierja e pambukut dhe fibrave sintetike sigurojnë qëndrueshmërinë e efikasitetit dhe kapacitetin mbajtës të pluhurit
Kornizë e ngurtë kartoni rezistente ndaj ujit, e cila është nga SHBA me nivel të lartë cilësie
Fibër që përmban përbërës rezistent ndaj flakës
Media e mbështetur plotësisht e lidhur në një rrjet mbështetës tela, merr forcë të lartë mekanike
Dizajn unik radikal i ngushtë i Pleatit, merrni uljen e presionit të ulët
Trashësia Vs Efikasiteti vs rënia e presionit 1. Madhësitë e tjera të disponueshme

Trashësia

Rënia e presionit(pa)@2.5m/s

Inç

(Mm)

G3

G4

1

22

80

90

2

45

70

80

4

95

60

70

Dimensionet vs Rrjedha e ajrit

Përmasat (Gj * H)

Rrjedha e ajrit (m3 / orë)

Inç

(Mm)

@ 2.5m / s

24 * 24

592 * 592

3400

24 * 12

592 * 287

1700

24 * 20

592 * 490

2800

20 * 20

490 * 490

2300

si te zgjidhni filtrin e grumbullimit?

2.Pjesa e presionit

3.Frame: çeliku i galvanizuar GZ, plastike abs alumini

4. Efikasiteti i filtrit

5. Gjerësia

6. Lartësia

Trashësia 7.Frame

8. Anën e sipërme: copë litari apo jo?

9. Unaza e shitjes apo jo?

10.Pjesa e qytetit: copë litari apo jo?

11. Unaza e shitjes apo jo?

E angazhuar në krijimin e një ambienti të pastër dhe të freskët për njerëzit, Sffiltech është e specializuar në para-filtrin e palosur me kornizë letre. Si një nga prodhuesit dhe furnizuesit më të mirë, ne mund t'ju sigurojmë cilësinë më të mirë dhe performancën e qëndrueshme të produkteve tona me porosi. Ju lutemi të jeni të sigurt për të blerë.