Të gjitha kategoritë

Parafiltrat

home>Produkte>Pastrues industrial i ajrit>Parafiltrat

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1614567556137746.jpg
  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1663236409748348.jpg

G3 dhe G4 Filtri paraajror me plisa me kornizë kartoni

Specifikim:
Lloji: Filtri i panelit të palosshëm të disponueshëm me performancë të lartë
Media: Përzierje pambuku dhe fibra sintetike
Korniza: Karton i ngurtë rezistent ndaj ujit
Rënia e rekomanduar e presionit përfundimtar: 250Pa
Temperatura: maksimumi 100ºC në shërbim të vazhdueshëm
Aplikimi: Si një filtër paraprak në sistemin e kushteve të ajrit
Përparësitë
15 palosje / këmbë, 50% efikasitet i filtrit më i lartë se produkti normal
Përzierja e pambukut dhe fibrave sintetike sigurojnë qëndrueshmërinë e efikasitetit dhe kapacitetin mbajtës të pluhurit
Kornizë e ngurtë kartoni rezistente ndaj ujit, e cila është nga SHBA me nivel të lartë cilësie
Fibër që përmban përbërës rezistent ndaj flakës
Media e mbështetur plotësisht e lidhur në një rrjet mbështetës tela, merr forcë të lartë mekanike
Dizajn unik radikal i ngushtë i Pleatit, merrni uljen e presionit të ulët

Na kontaktoni

 G3 dhe G4 Filtri paraajror me plisa me kornizë kartoni

Specifikim:

Është një filtër panelesh njëpërdorimësh me performancë të lartë

Media: 

Përzierje pambuku dhe fibra sintetike

Frame:

Është bërë nga kartoni i ngurtë rezistent ndaj ujit.

Rënia e rekomanduar e presionit përfundimtar: 250Pa

Temperatura: maksimumi 100ºC në shërbim të vazhdueshëm

Aplikacion:

Përdoret si parafiltër në sistemin e kondicionimit. 

Mund të personalizohet për t'u përdorur në aplikacione të tjera sipas konfigurimeve të klientëve. Për shembull në (motorin e automobilave dhe filtrin e ajrit të kabinës etj.)

Përparësitë :

15 palosje/këmbë, efikasitet filtri 50% më i lartë se produktet normale.

Përzierja e pambukut dhe fibrave sintetike, siguron performancën maksimale dhe kapacitetin e mbajtjes së pluhurit.

Kornizë kartoni rezistente ndaj ujit, e cila është e nivelit të lartë të cilësisë së importuar nga SHBA.

Fibra përmban përbërës rezistent ndaj flakës për të siguruar një mjedis të sigurt.

Media është e lidhur fort në një rrjet mbështetës teli duke marrë një forcë të lartë mekanike.

Dizajni unik me plisa radiale me konik, merr rënie të ulët të presionit.

Zgjedhja e filtrit specifik sipas mjedisit tuaj 


TrashësiaRënia e presionit(pa)@2.5m/s
Inç(Mm)G3G4
1228090
2457080
4956070

Dimensionet vs Rrjedha e ajrit

Përmasat (Gj * H)Rrjedha e ajrit (m3 / orë)
Inç(Mm)@ 2.5m / s
24*24592*5923400
24*12592*2871700
24*20592*4902800
20*20490*4902300

si te zgjidhni filtrin e grumbullimit?

1.Pjesa e presionit 

2. Korniza:

.GZ çeliku i zinkuar

.Alumini 

.plastika abs

3. Efikasiteti i filtrit

4..Gjerësia

5. Lartësia

6.Trashësia e kornizës 

7.Guarniturë përmbys apo jo?

8. Unaza e shitjes apo jo?

9. Guarnicioni i anës së keqe apo jo?

Në misionin tonë për të krijuar një mjedis të pastër dhe të freskët për njerëzit. Sffiltech është e specializuar në parafiltër të palosur me kornizë letre. Ne jemi një nga prodhuesit dhe furnizuesit më të mirë. ne ju sigurojmë që produktet tona janë të cilësisë më të mirë, performancës së shkëlqyer dhe efikasitetit të lartë. Ju lutemi të jeni të sigurt për të blerë.

FAQ

1. Pyetje: A jeni një kompani tregtare apo një prodhues?

Përgjigje: Ne jemi një prodhues profesional i filtrit të ajrit nga lënda e parë në produktin e përfunduar me linjë prodhimi të plotë automatike.


2. Pyetje: A mund të kem mostra?

A: Po, sigurisht. Kostoja e mostrës mund të rimbursohet nëse bëni porosi zyrtare në të ardhmen. Ju vetëm duhet të më tregoni informacionin e kontaktit të marrësit dhe numrin e llogarisë së korrierit. Nëse nuk keni një llogari korrier, ne do të llogarisim për ju, mallrat e parapaguara.


3. Pyetje: A mund ta personalizoni për mua?

Përgjigje: Po, sigurisht nëse mund të na jepni specifikime ose vizatime të hollësishme.


4. Pyetje: A mund të përdor paketën tonë të projektuar?

Përgjigje: Po, madhësia, ngjyra, logoja dhe stili i paketimit të produktit janë përshtatur.


5. Pyetje: Cili është MOQ juaj?

Përgjigje: Normalisht, 500 grupe/artikull. Ne gjithashtu mirëpresim ngrohtësisht çdo porosi prove, QTY më e vogël se MOQ-ja jonë. Nëse keni një urdhër prove gjithashtu mirëpritur të më tregoni.


6. Pyetje: Kur është koha juaj e dorëzimit?

Përgjigje: Në përgjithësi, 5-7 ditë pune për mostrat ekzistuese, brenda 20-25 ditëve për prodhimin në masë.


7. Pyetje: Si mund të paguaj?

Përgjigje: Unë rekomandoj fuqishëm shërbimin e Sigurimit të Tregtisë në platformën Alibaba. T/T, L/C, Western Union, MoneyGram etj janë të pranueshme.


8. Pyetje: Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?

A: 30% depozitë paraprakisht dhe 70% bilanc përpara dërgesës.


Kategoritë e nxehta