Të gjitha kategoritë

Parafiltrat

home>Produkte>Pastrues industrial i ajrit>Parafiltrat

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1614645342294662.jpg

G2 G3 G4 Filtri i furrës së ajrit para panelit me fabrikë mesatare me lesh xhami

♦ Features:

1) Due to it’s good corrosion resistance it is applicable in the spraying industry.

2) It has a long service life.

3)It has low resistance, large filtration area, high air flow.

4) Standard thickness is 21mm , 25mm , 46mm.

5) Various frames to select : aluminum galvanized steel ,cardboard frame.

Na kontaktoni

G2,G3 and G4 Pre-Panel Air Oven Filter with Fiberglass medium Factory:

♦ Features:

1) Due to it’s good corrosion resistance it is applicable in the spraying industry.

2) It has a long service life.

3)It has low resistance, large filtration area, high air flow.

4) Standard thickness is 21mm , 25mm , 46mm.

5) Various frames to select : aluminum galvanized steel ,cardboard frame.

♦ Describsion:

It is mainly used for filtering 10um particles .It is applicable in the central air-conditioning system for pre-filtration as well as in exhaust gas filtration system in paint mist on the floor of drying spray booth.

ArtikullDimenzioni (mm)Rrjedha e ajrit M3 / hRezistenca Fillestare PaKlasëKornizëMedia
G2595 * 595 * 46320030G2kornizë letre e papërshkueshme nga uji, hekur i glvanizuar, aliazh alumini.Media me filtër me xham
495 * 595 * 46270030
Filtri paraprak i panelit295 * 595 * 46160030
495 * 495 * 46220030
295 * 295 * 4680030
G3595 * 595 * 46320040G3Media me filtër me xham  
495 * 595 * 46270040
Filtri paraprak i panelit295 * 595 * 46160040
495 * 495 * 46220040
295 * 295 * 4680040
G4595 * 595 * 46320045G4Media me filtër me xham
495 * 595 * 46270045
Filtri paraprak i panelit295 * 595 * 46160045
495 * 495 * 46220045
295 * 295 * 468004


FAQ

1.P: A jeni një kompani tregtare apo një prodhues?

Përgjigje: Ne jemi një prodhues profesional i filtrit të ajrit nga lënda e parë në produktin e përfunduar me linjë prodhimi të plotë automatike.


2. Pyetje: A mund të kem mostra?

A: Po, sigurisht. Kostoja e mostrës mund të rimbursohet nëse bëni porosi zyrtare në të ardhmen. Ju vetëm duhet të na tregoni informacionin e kontaktit të marrësit, informacionin e korrierit dhe numrin e llogarisë. Nëse nuk keni një llogari korrieri, ne do të organizojmë dhe llogarisim për ju një ngarkesë të parapaguar.


3. Pyetje: A mund ta personalizoni për mua?

Përgjigje: Po, sigurisht nëse mund të na jepni specifikime të hollësishme ose dizajne për ne.


4. Pyetje: A mund të përdor paketën tonë të projektuar?

Përgjigje: Po, madhësia, ngjyra, logoja dhe stili i paketimit të produktit janë përshtatur.


5. Pyetje: Cili është MOQ juaj?

Përgjigje: Normalisht, 500 grupe/artikull. Ne mirëpresim ngrohtësisht çdo porosi provë, QTY më e vogël se MOQ-ja jonë.


6. Pyetje: Si mund të paguaj?

A: Generally,It is around 5-7working days for existing samples and within 20-25 days for mass production.


7. Pyetje: Si mund të paguaj?
Përgjigje: Unë rekomandoj fuqimisht shërbimin e Sigurimit të Tregtisë në platformën Alibaba. T/T, L/C, Western Union, Money Gram etj janë të pranueshme.


8. Pyetje: Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?

A: 30% depozitë paraprakisht dhe 70% bilanc përpara dërgesës.