EN
Të gjitha kategoritë

Materiali para filtrit

home>Produkte>Pastrues industrial i ajrit>Parafiltrat>Materiali para filtrit

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1614566631767282.jpg

Fibra sintetike G4 Prodhuesi i materialit pambuku të filtrit të ajrit që lahet paraprakisht me efikasitet të bardhë

Na kontaktoni

Shkalla e filtrit:

G4 (EN779), EU4 (EUROVENT)

Grimcat e filtrit:

Μ5μm

Arrestimi mesatar

≥95% (ASHRAE52.1-1992)

lagështia:

≤100% RH

Shkalla inflamatore e retardimit:

F1 (DIN 53438)

Temperatura:

100 ℃ maksimumi në vazhdimin e shërbimit

Kapaciteti mbajtës i pluhurit:

600g / m2

Presioni përfundimtar:

250 p (sugjeruar)

1. Heqja e pluhurit në sistemin e ajrit të kondicionuar dhe ajrosjes.
2. Mbroni të gjitha llojet e dhomës elektromekanike dhe makinerisë përmes filtrit.
3. Filtri paraprak për sistemin e spërkatjes me cilësi të lartë dhe sistemin e furnizimit me ajër në pajisjen e pjekjes
4. Media filtruese primare për krijimin e filtrit të ajrit.
5. Mund të personalizohet në jastëk / jastëk me kornizë / rrotull.