Të gjitha kategoritë

Materiali para filtrit

home>Produkte>Pastrues industrial i ajrit>Parafiltrat>Materiali para filtrit

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1614589348948679.jpg

Materiali i filtrit me rrjetë metalike

Na kontaktoni

Kjo media e letrës me filtër ajri është bërë nga shkrirja si material kryesor i papërpunuar nga procesi i lagësht. rezistencë e ulët e ajrit, efikasitet i lartë i filtrimit, kapacitet i lartë mbajtës pluhuri, forcë e lartë dhe veti të qëndrueshme. Shtë një material ideal për filtrimin e ajrit.
Aplikime
Kjo letër filtri është materialet kryesore të filtrave të ajrit. Filtrat e ajrit mund të përdoren për filtrat e ajrit të sistemeve të kondicionimit në mjekësi, elektronikë, ushqim, industri tekstili dhe industri të nivelit të lartë të zyrave / argëtimit, etj.
Të gjitha të testuara nën TSI8130 dhe sipas EN1822-37 lloje të ndryshme letre filtri për të përmbushur ndonjë nga kërkesat tuaja Mostra falas në dispozicion

ArtikullEfikasiteti%Rezistenca PaPesha gsmFluksi i TestitTest EquipmentMadhësia e grimcaveMadhësia e provësMedia Test
CEM65≥ 656 1 ±93 ± 1032L / minTSI81300.26μm100cm2NaCl
CEM85≥ 859 1 ±93 ± 10
CTM65≥ 655 1 ±93 ± 10
CTM85≥ 858 1 ±93 ± 10
CTM95≥ 9512 1 ±98 ± 10
CTM995≥ 99.521 298 ± 10
CTM9997≥ 99.9732 2103 ± 10
CSTM995≥ 99.516 2105 ± 10
CSTM9997≥ 99.9727 ± 2105 ± 10

HTB1_Lx8bijrK1RjSsplq6xHmVXal

Kategoritë e nxehta