Të gjitha kategoritë

Filtër xhepi

home>Produkte>Pastrues industrial i ajrit>Filter me Efikasitet të Mesëm>Filtër xhepi

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1614579039684685.jpg

Filtri i ajrit me xhep të mesëm filtër qese me fije sintetike

Synthetic Fiber Pockets Filter is a PM2.5 air filter

Aplikimi:It is used as the main filter of ventilation system

Përparësitë :

Multi layer composite melt-blown materials of PM2.5 air filter are 40% deeper than normal product .

Due to it’s "V" shaped filter bag .The raw material is 100% utilized .

All edges are sealed tightly by the bonding process .

The integrated design of the frame increase the overall structural strength and minimize the pressure drop.

The metal edge of the inside frame rolled to obtain a smoother shape making the maintenance operation more safe.

The initial efficiency is above 90% for PM2.5 .

Na kontaktoni

Synthetic Fiber Pockets Filter is a PM2.5 air filter

Aplikimi:It is used as the main filter of ventilation system

Përparësitë :

Multi layer composite melt-blown materials of PM2.5 air filter are 40% deeper than normal product .

Due to it’s "V" shaped filter bag .The raw material is 100% utilized .

All edges are sealed tightly by the bonding process .

The integrated design of the frame increase the overall structural strength and minimize the pressure drop.

The metal edge of the inside frame rolled to obtain a smoother shape making the maintenance operation more safe.

The initial efficiency is above 90% for PM2.5 .

Specifikim

ModelPërmasat mm) WxHxDNumri i xhepitKlasifikimi i filtrit EN779 : 2012 (m3 / h / PaRrjedha e ajrit / rënia e presionit
SFF-G3592 592 × × 3808> 90%3400 / 80
SFF-G4592 490 × × 3806> 90%2800 / 80
SFF-F5592 287 × × 3804> 90%1700 / 80
SFF-F6592 592 × × 5348> 90%3400 / 70
SFF-F7592 490 × × 5346> 90%2800 / 70
SFF-F8 F9592 287 × × 5344> 90%1700 / 70

Specifikim:

Type : PM2.5 Air Filter.

Media : Synthetic fibre.

Frame: Galvanized steel / Aluminum / ABS.

Recommended final pressure drop : 450Pa.

Temperature : 90ºC maximum in continuous service.

In our mission to create a clean and fresh environment for people . Sffiltech is specialized in synthetic fiber pockets filter class pm2.5. As one of the best manufacturers and suppliers, we can assure you the best quality and high performance of our custom products. Please rest assure to buy.


FAQ

1. Pyetje: A jeni një kompani tregtare apo një prodhues?

Përgjigje: Ne jemi një prodhues profesional i filtrit të ajrit nga lënda e parë në produktin e përfunduar me linjë prodhimi të plotë automatike.


2. Pyetje: A mund të kem mostra?

A: Po, sigurisht. Kostoja e mostrës mund të rimbursohet nëse bëni porosi zyrtare në të ardhmen. Ju vetëm duhet të na tregoni informacionin e kontaktit të marrësit, informacionin e korrierit dhe numrin e llogarisë. Nëse nuk keni një llogari korrieri, ne do të organizojmë dhe llogarisim për ju një ngarkesë të parapaguar.


3. Pyetje: A mund ta personalizoni për mua?

Përgjigje: Po, sigurisht nëse mund të na jepni specifikime të hollësishme ose dizajne për ne.


4. Pyetje: A mund të përdor paketën tonë të projektuar?

Përgjigje: Po, madhësia, ngjyra, logoja dhe stili i paketimit të produktit janë përshtatur.


5. Pyetje: Cili është MOQ juaj?

Përgjigje: Normalisht, 500 grupe/artikull. Ne mirëpresim ngrohtësisht çdo porosi provë, QTY më e vogël se MOQ-ja jonë.


6. Pyetje: Kur është koha juaj e dorëzimit?

Përgjigje: Në përgjithësi, 5-7 ditë pune për mostrat ekzistuese, brenda 20-25 ditëve për prodhimin në masë.


7. Pyetje: Si mund të paguaj?

Përgjigje: Unë rekomandoj fuqimisht shërbimin e Sigurimit të Tregtisë në platformën Alibaba. T/T, L/C, Western Union, Money Gram etj janë të pranueshme.


8. Pyetje: Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?

A: 30% depozitë paraprakisht dhe 70% bilanc përpara dërgesës.

Kategoritë e nxehta