EN
Të gjitha kategoritë

Media e filtrit xhep

home>Produkte>Materiale të papërpunuara>Media e filtrit xhep

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1617349527675910.png

xhepa rrotulloni media filtër ajri me efikasitet të lartë

Na kontaktoni

1. Eko-miqësore kursimit të energjisë xhepi media filtrimit të ajrit 

2. Në dispozicion nga F5 në F9.

3. Kombinoni shkrirjen dhe kurorën e shkrirë të mikro-fibrave me dy përbërës, arrin vetitë e jashtëzakonshme të efikasitetit të lartë, rezistencës së ulët, kapacitetit të madh për mbledhjen e pluhurit dhe jetës së gjatë të shërbimit.

4. Takoni Standardin Evropian të azhurnuar të EN779: 2012 (F7, F8)