EN
Të gjitha kategoritë

Media e filtrit xhep

home>Produkte>Materiale të papërpunuara>Media e filtrit xhep

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1617349557260351.png

F6 Lënda e Parë e Filterit të Ajrit Xhep

Na kontaktoni

F6 Lënda e Parë e Filterit të Ajrit Xhep

përshkrim i produktit

 

Xhepat me efikasitet të mesëm filtri i medias roll F5 ~ F8 është të dizajnuara për një gamë të gjerë të kondicionimit të ajrit dhe aplikacioneve të përgjithshme të ventilimit ku do të trajtohen vëllime të mëdha të ajrit dhe sistemeve që kanë nevojë për kapacitet të lartë mbajtës pluhuri të shoqëruar me një rezistencë të ulët.

Përdoret gjerësisht në të gjitha llojet e filtrave të xhepit, filtrave të qeseve, parafiltrave për sistemin HVAC dhe ventilimit.
 
1. Media: fibra sintetike
2. Diapazoni i efikasitetit nga: F5, F6, F7, F8 (EN 779)
3. Efikasiteti mesatar: 45%, 65%, 85%, 95%
4. Ngjyra e medias në dispozicion: e bardhë, jeshile, rozë, e verdhë