Të gjitha kategoritë

Filtri i bojës

home>Produkte>Pastrues industrial i ajrit>Filtri i bojës

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1614566147479581.jpg

G3 G4 Media me Filter qelqi me filtër dyshemeje për kabinën e spërkatjes

Përshkrim:

Rrotullat e mediave të filtrit përdoren për prerjen e jastëkëve duke filluar nga jastëkët e vegjël të filtrave të përdorur në fshesat me korrent deri te madhësitë e mëdha të përdorura në aplikimet e kabinave të bojës për të siguruar rezultate perfekte të lyerjes.

SFfiltech furnizon rrotullat e mediave në gjerësi, trashësi dhe klasa filtri të ndryshme për t'iu përshtatur shumicës së aplikacioneve. Klientët mund të zgjedhin gjithashtu midis mediave sintetike ose mediave me fibra xhami me performancë më të lartë.

SFfiltech gjithashtu mund të japë jastëkë të prerë paraprakisht të personalizuara për të përmbushur aplikacione dhe kërkesa specifike.

Për aplikime të tjera të ngjashme. Rrotullat e mediave shiten në klasa filtri; G3 në F5.

Na kontaktoni

Përshkrim:

Rrotullat e mediave të filtrit përdoren për prerjen e jastëkëve duke filluar nga jastëkët e vegjël të filtrave të përdorur në fshesat me korrent deri te madhësitë e mëdha të përdorura në aplikimet e kabinave të bojës për të siguruar rezultate perfekte të lyerjes.

SFfiltech furnizon rrotullat e mediave në gjerësi, trashësi dhe klasa filtri të ndryshme për t'iu përshtatur shumicës së aplikacioneve. Klientët mund të zgjedhin gjithashtu midis mediave sintetike ose mediave me fibra xhami me performancë më të lartë.

SFfiltech gjithashtu mund të japë jastëkë të prerë paraprakisht të personalizuara për të përmbushur aplikacione dhe kërkesa specifike.

Për aplikime të tjera të ngjashme. Rrotullat e mediave shiten në klasa filtri; G3 në F5.

Karakteristika :

Specifikim:

Media: Fibër qelqi.

Rënia e rekomanduar e presionit përfundimtar: 150Pa

Përparësitë :

1.Fibra qelqi me filament të vazhdueshëm, rrëshirë e lidhur me njëra-tjetrën, struktura është uniforme dhe elastike. Performancë e shkëlqyer për filtrimin e ndotjes së lëngshme në ajër.

2 . Nga rrjedha e sipërme në rrjedhën e poshtme, dendësia e fibrës ndryshoi nga e lirshme në kompakte, kështu që merr grumbullimin e thellësisë së plotë të grimcave.

3. Rezistent ndaj temperaturave të larta (deri në 150ºC)

4. Lagështia: 100% RH


Në misionin tonë për të krijuar një mjedis të pastër dhe të freskët për njerëzit. Sffiltech është e specializuar në media filtri xhami. Si një nga prodhuesit dhe furnizuesit më të mirë. Ju sigurojmë që produktet tona janë të cilësisë më të mirë, performancës së shkëlqyer dhe efikasitetit të lartë. Ju lutemi të jeni të sigurt për të blerë.


Trashësia vs Efikasiteti në rënie të Shtypit

ModelDimensionet (rrotullon)TrashësiaKlasifikimi i filtritRënia e presionit (Pa
 Gjerësi L (m)T (mm)EN779: 2012@ 1.5m / s@ 2m / s@ 2.5m / s
UC302.0 × 2030G2204070
UC502.0 × 2050G3305585
UC1002.0 × 20100G44070100

E angazhuar në krijimin e një ambienti të pastër dhe të freskët për njerëzit, Sffiltech është e specializuar në media të filtrit të qelqit. Si një nga prodhuesit dhe furnizuesit më të mirë, ne mund t'ju sigurojmë cilësinë më të mirë dhe performancën e qëndrueshme të produkteve tona me porosi. Ju lutemi të jeni të sigurt për të blerë.


KPK

1. Pyetje: Nga cilat vende apo rajone janë klientët dhe klientët e Sffiltech?

R: Për Sffiltech, klientët tanë janë kryesisht nga Evropa, Amerika e Veriut dhe Lindja e Mesme. Nëse është e nevojshme , ne mund të furnizojmë produktet tona edhe në rajone dhe vende të tjera .


2. Pyetje: A mund të ofroni mostra falas për Sffiltech?

R: Po, Sffiltech Industry do të ofrojë mostra falas për inspektim të cilësisë në emrin tuaj.


3. Pyetje: Po në lidhje me kohën e drejtimit?

R: Bazuar në kërkesën dhe specifikimet tuaja të sasisë, industria Sffiltech ofron kohë udhëheqëse për referenca:

● Rendit shembull: 1-3 ditë pas marrjes së pagesës së plotë.

●Porosia e aksioneve: 3-7 ditë pas marrjes së pagesës së plotë.

● Porosi OEM: 12-20 ditë pas depozitimit.


4. Pyetje: Po për shërbimet pas shitjes?

R: 1 vit garanci për të gjitha llojet e produkteve Sffiltech. Nëse ka ndonjë produkt të pakualifikuar, ne do t'ju japim një pjesë të re zëvendësuese falas në porosinë tjetër.

Kategoritë e nxehta