Të gjitha kategoritë

Filtri i bojës

home>Produkte>Pastrues industrial i ajrit>Filtri i bojës

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1614568360466898.jpg

Filtri i filtrit të bojës Filtri i tavanit të bojës

“Filtër i bojës së tavanit të kabinës me spërkatje”

Filtri i tavanit është një lloj media filtri i filtrit të ajrit dhe filtrit HEPA. Materiali i filtrit të ajrit mund të jetë fibra qelqi, fibra sintetike dhe pëlhura jo e endur.

Filtri i tavanit të filtrit HEPA ka karakteristikat e mëposhtme:

· Rezistencë e ulët fillestare

· Kapacitet i madh mbajtës pluhuri

· Fleksibël

· Ana e daljes me rrjetë ose rrjetë pëlhure për t'u përforcuar

Aplikimi:

Mund të kapë grimca 1 deri në 10μm, veçanërisht për pjesën e sipërme të kabinës së spërkatjes.

Rrjetë para-filtri për të përforcuar sistemin e filtrimit të ajrit, shpërndahet në mënyrë të barabartë.

Lloji: madhësia e fetave ose rrotullave

Media: fibër sintetike me dendësi graduale dhe sipërfaqe të anës hyrëse me trajtim ngjitës.

Klasa EN779: F5

Arrestimi mesatar: 96% (ASHRAE52.1-1992)

Efikasiteti mesatar: 45%-55 % (ASHRAE52.1-1992)

EUROVENT4/5 klasa : EU5

DIN53438 Standardi i pandezshmërisë: F1

Rezistenca përfundimtare: (e sugjeruar) 400Pa

Maks. Kapaciteti mbajtës i pluhurit: 450 g/㎡

Temp. Rezistenca: 100℃

Temperatura e menjëhershme: ≤120℃

Husnain Ali Shah:për numrin 31

Na kontaktoni

“Filtër i bojës së tavanit të kabinës me spërkatje”

Filtri i tavanit është një lloj media filtri i filtrit të ajrit dhe filtrit HEPA. Materiali i filtrit të ajrit mund të jetë fibra qelqi, fibra sintetike dhe pëlhura jo e endur.

Filtri i tavanit të filtrit HEPA ka karakteristikat e mëposhtme:

· Rezistencë e ulët fillestare

· Kapacitet i madh mbajtës pluhuri

· Fleksibël

· Ana e daljes me rrjetë ose rrjetë pëlhure për t'u përforcuar

Aplikimi:

Mund të kapë grimca 1 deri në 10μm, veçanërisht për pjesën e sipërme të kabinës së spërkatjes.

Rrjetë para-filtri për të përforcuar sistemin e filtrimit të ajrit, shpërndahet në mënyrë të barabartë.

Lloji: madhësia e fetave ose rrotullave

Media: fibër sintetike me dendësi graduale dhe sipërfaqe të anës hyrëse me trajtim ngjitës.

Klasa EN779: F5

Arrestimi mesatar: 96% (ASHRAE52.1-1992)

Efikasiteti mesatar: 45%-55 % (ASHRAE52.1-1992)

EUROVENT4/5 klasa : EU5

DIN53438 Standardi i pandezshmërisë: F1

Rezistenca përfundimtare: (e sugjeruar) 400Pa

Maks. Kapaciteti mbajtës i pluhurit: 450 g/㎡

Temp. Rezistenca: 100℃

Temperatura e menjëhershme: ≤120℃

Husnain Ali Shah:për numrin 31


KPK

1. Pyetje: Nga cilat vende apo rajone janë klientët dhe klientët e Sffiltech?

R: Për Sffiltech, klientët tanë janë kryesisht nga Evropa, Amerika e Veriut dhe Lindja e Mesme. Nëse është e nevojshme , ne mund të furnizojmë produktet tona edhe në rajone dhe vende të tjera .


2. Pyetje: A mund të ofroni mostra falas për Sffiltech?

R: Po, Sffiltech Industry do të ofrojë mostra falas për inspektim të cilësisë në emrin tuaj.


3. Pyetje: Po në lidhje me kohën e drejtimit?

R: Bazuar në kërkesën dhe specifikimet tuaja të sasisë, industria Sffiltech ofron kohë udhëheqëse për referenca:

● Rendit shembull: 1-3 ditë pas marrjes së pagesës së plotë.

●Porosia e aksioneve: 3-7 ditë pas marrjes së pagesës së plotë.

● Porosi OEM: 12-20 ditë pas depozitimit.


4. Pyetje: Po për shërbimet pas shitjes?

R: 1 vit garanci për të gjitha llojet e produkteve Sffiltech. Nëse ka ndonjë produkt të pakualifikuar, ne do t'ju japim një pjesë të re zëvendësuese falas në porosinë tjetër.

Kategoritë e nxehta