Të gjitha kategoritë

Filter me Efikasitet të Mesëm

home>Produkte>Pastrues industrial i ajrit>Filter me Efikasitet të Mesëm

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1614575296292634.jpg

Filtri i bankës V/W me efikasitet të mesëm

Specifikim :

Type : High performance "W" filter

Media: Letër me fibër qelqi

Frame : ABS / Galvanized steel / Stainless steel .

Separator : Hot melt glue

Mbytës: Poliuretani

Rënia e rekomanduar e presionit përfundimtar: 550Pa

Temperatura: 90ºC maksimale në shërbim të vazhdueshëm

Application : It is used as the final filter for industrial clean room and AHU .

Përparësitë :

Ultra-fine glass fibre paper that provides high filtration performance and efficiency.

Pleat distance is around 3 mm and the height is 27 mm . This ensures lower resistance and longer service life.

It is Installed with handrail sides and retainer to provide adequate protection for filter .

ABS and metal frame is optional.

It is individually tested according to EN 1822 standards .

In our mission to create a clean and fresh environment for people. Sffiltech specializes in “W” type HEPA filter production . As one of the best manufacturers and suppliers . Our products are of the highest quality ,performance and efficiency . Please rest assured to buy.

Na kontaktoni

“W” Type HEPA Filter belongs to Class E11 to H14.

Specifikim :

Type : High performance "W" filter

Media: Letër me fibër qelqi

Frame : ABS / Galvanized steel / Stainless steel .

Separator : Hot melt glue

Mbytës: Poliuretani

Rënia e rekomanduar e presionit përfundimtar: 550Pa

Temperatura: 90ºC maksimale në shërbim të vazhdueshëm

Application : It is used as the final filter for industrial clean room and AHU .

Përparësitë :

Ultra-fine glass fibre paper that provides high filtration performance and efficiency.

Pleat distance is around 3 mm and the height is 27 mm . This ensures lower resistance and longer service life.

It is Installed with handrail sides and retainer to provide adequate protection for filter .

ABS and metal frame is optional.

It is individually tested according to EN 1822 standards .

In our mission to create a clean and fresh environment for people. Sffiltech specializes in “W” type HEPA filter production . As one of the best manufacturers and suppliers . Our products are of the highest quality ,performance and efficiency . Please rest assured to buy.


FAQ

1. Pyetje: A jeni një kompani tregtare apo një prodhues?

Përgjigje: Ne jemi një prodhues profesional i filtrit të ajrit nga lënda e parë në produktin e përfunduar me linjë prodhimi të plotë automatike.


2. Pyetje: A mund të kem mostra?

A: Po, sigurisht. Kostoja e mostrës mund të rimbursohet nëse bëni porosi zyrtare në të ardhmen. Ju vetëm duhet të na tregoni informacionin e kontaktit të marrësit, informacionin e korrierit dhe numrin e llogarisë. Nëse nuk keni një llogari korrieri, ne do të organizojmë dhe llogarisim për ju një ngarkesë të parapaguar.


3. Pyetje: A mund ta personalizoni për mua?

Përgjigje: Po, sigurisht nëse mund të na jepni specifikime të hollësishme ose dizajne për ne.


4. Pyetje: A mund të përdor paketën tonë të projektuar?

Përgjigje: Po, madhësia, ngjyra, logoja dhe stili i paketimit të produktit janë përshtatur.


5. Pyetje: Cili është MOQ juaj?

Përgjigje: Normalisht, 500 grupe/artikull. Ne mirëpresim ngrohtësisht çdo porosi provë, QTY më e vogël se MOQ-ja jonë.


6. Pyetje: Kur është koha juaj e dorëzimit?

Përgjigje: Në përgjithësi, 5-7 ditë pune për mostrat ekzistuese, brenda 20-25 ditëve për prodhimin në masë.


7. Pyetje: Si mund të paguaj?

Përgjigje: Unë rekomandoj fuqimisht shërbimin e Sigurimit të Tregtisë në platformën Alibaba. T/T, L/C, Western Union, Money Gram etj janë të pranueshme.


8. Pyetje: Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?

A: 30% depozitë paraprakisht dhe 70% bilanc përpara dërgesës.

Kategoritë e nxehta