EN
Të gjitha kategoritë

Filtri i lagështuesit

home>Produkte>Filtri i lagështuesit

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1617348381952942.jpg

shpërndarës shtëpiak lagështues i ftohtë material filtri fitil uji Zëvendësim fishek HOLMES HWF62CS i pajtueshëm me rrezen e diellit HWF62 HWF75CS

Na kontaktoni
përshkrim i produktit
Emri i produktit
Filtër fitili për humidifiers për HWF62 HWF62CS
Produkti NR.
NFH0002JSQ01
Produkt Përmasat
18R * 20H (cm) Përshtatur
material
Letër e pastër me tul druri
Ngjyra
E bardhë (brenda) dhe e zezë (e jashtme)
Strukturat
struktura neto
I përdorur
Filtri i lagështimit Holmes "B", HWF64
Ambalazh
Kartoni i eksportit