EN
Të gjitha kategoritë

Filtri i lagështuesit

home>Produkte>Filtri i lagështuesit

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1617348665568736.png

Filtrat e personalizuar të shtëpisë filtrat e lagështimit për zëvendësimin e pjesëve të lagështisë së dhomës së gjumit

Na kontaktoni
Specifikim
Emri i Produktit
Filtri i lagështuesit
materiale
Letër thithëse
Masat
Lartësia, Diametri i Brendshëm i Brendshëm, lat Diametri i jashtëm
(Personalizuar)
Aplikacion
Pastrues i lagështisë
Detaje ImazheProjektuar për përdorim me disa lagështues të ftohtë të mjegullës dhe modele të tjera, ky filtër fërkimi heq mineralet dhe ndotësit nga uji dhe ndihmon në parandalimin e pluhurit të bardhë në zona me ujë të fortë, duke siguruar lagështi të pastër në shtëpinë tuaj.Këto filtra fitilë zëvendësues përdorin një antimikrobik të patentuar që ndihmon në frenimin e 99.99% të rritjes dhe migrimit të mykut, algave dhe bakterialeve në filtër.


Nivelet e lagështisë në shtëpinë tuaj midis 40-60% mund ta bëjnë ajrin të ndjehet më i ngrohtë dhe të përmirësojë rehatinë tuaj të frymëmarrjes, gjumin, bllokimin e hundës dhe lëkurën e thatë. Ajri i thatë mund të shkaktojë energji elektrike statike, të dëmtojë mobiljet prej druri dhe të irritojë çështje shëndetësore