Të gjitha kategoritë

Filtri i ajrit me temperaturë të lartë

home>Produkte>Pastrues industrial i ajrit>Filtri i ajrit me temperaturë të lartë

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1614647306545250.jpg

Filtri hepa i ajrit me efikasitet të lartë me temperaturë të lartë

Fibra e shkëlqyeshme e qelqit siguron që filtri ruan efikasitetin e tij gjatë gjithë jetës së tij në sistem

Distanca minimale e pleatit mund të jetë deri në 3 mm (ose 5 mm, 7 mm), mund të sjellë rezistencë më të ulët, më të gjatë

mbajtëse anësore të dyfishta, sigurojnë mbrojtjen e duhur për filtrin

Strehimi i ngulitur i ndërsjellë siguron strukturë me forcë të lartë

Kuti jo me fllanxha, fllanxha të vetme ose kuti dyshe me fllanxha janë në dispozicion

Rezistent ndaj temperaturës së lartë (deri në 350ºC)

Të gjitha materialet janë bërë në një lloj të rezistencës ndaj temperaturës së lartë, duke përjashtuar silikonin e paqëndrueshëm

Na kontaktoni

Fibra e shkëlqyeshme e qelqit siguron që filtri ruan efikasitetin e tij gjatë gjithë jetës së tij në sistem
Distanca minimale e pleatit mund të jetë deri në 3 mm (ose 5 mm, 7 mm), mund të sjellë rezistencë më të ulët, jetë më të gjatë Mbajtëse anësore të dyfishta, sigurojnë mbrojtje të përshtatshme për filtrin
Strehimi i ngulitur i ndërsjellë siguron strukturë me forcë të lartë
Kuti jo me fllanxha, fllanxha të vetme ose kuti dyshe me fllanxha janë në dispozicion
Rezistent ndaj temperaturës së lartë (deri në 350ºC)
Të gjitha materialet janë bërë në një lloj të rezistencës ndaj temperaturës së lartë, duke përjashtuar silikonin e paqëndrueshëm
Aplikacion:Mbrojtja e proceseve ultra të pastra në temperatura të larta , si p.sh.
furrë spërkatje, tunel sterilizimi

Përparësitë  
Specifikim
Lloji: Filtra për temperaturë të lartë.
Media: Letër me fije qelqi.
Korniza: steelelik i galvanizuar / çelik inox.
Ndarësi: petë alumini.
Rondelë: copë litari për nënshkrimin e temperaturës së lartë.
Sealant: sealant me temperaturë të lartë.
Rënia e rekomanduar e presionit përfundimtar: 350 Pa.

Përparësitë

ModelpërmasatZona e Medias (m2)Rrjedha e vlerësuar e ajrit (m3 / orë)Rënia e Presionit Fillestar (Pa)
Gjerësi L × H mm D (mm)standardme kapacitet të lartëstandardme kapacitet të lartëF8H10
SF230230 230 × × 1100.81.4110180≤85
SF320320 320 × × 2204.16.1350525
SF484 / 10484 484 × × 2209.614.410001500
SF484 / 15726 484 × × 22014.621.915002250
SF484 / 20968 484 × × 22019.529.220003000
SF630 / 05315 630 × × 2208.112.17501200
SF630 / 10630 630 × × 22016.524.715002250
SF630 / 15945 630 × × 22024.937.322003300
SF630 / 201260 630 × × 22033.450.130004500
SF610 / 03305 305 × × 1502.43.6250375
SF610 / 05305 610 × × 15057.5500750
SF610 / 10610 610 × × 15010.215.310001500
SF610 / 15915 610 × × 15015.423.115002250
SF610 / 201220 610 × × 15020.630.920003000
SF610 / 05X305 610 × × 29210.115.110001500
SF610 / 10X610 610 × × 29220.931.320003000

E angazhuar në krijimin e një ambienti të pastër dhe të freskët për njerëzit, Sffiltech është e specializuar në filtrin e modës klasike me temperaturë të lartë. Si një nga prodhuesit dhe furnizuesit më të mirë, ne mund t'ju sigurojmë cilësinë më të mirë dhe performancën e qëndrueshme të produkteve tona me porosi. Ju lutemi të jeni të sigurt për të blerë.


KPK

Pyetje: Nga janë klientët e industrisë Sffiltech
R: Për Sffiltech, klientët tanë janë kryesisht nga Evropa, Amerika e Veriut dhe Lindja e Mesme 


Pyetje: A mund të ofroni mostra falas për Sffiltech
R: Po, Sffiltech Industry do të ofrojë mostra falas për cilësinë e miratimit


Pyetje: Po në lidhje me kohën e drejtimit?
R: Bazuar në kërkesën tuaj të sasisë, industria Sffiltech ofron kohë udhëheqëse për referencë:
Renditja e mostrës: 1-3 ditë pas marrjes së pagesës së plotë.
Renditja e aksioneve: 3-7 ditë pas marrjes së pagesës së plotë.
Porosi OEM: 12-20 ditë pas depozitimit.


Pyetje: Po për shërbimet pas shitjes?    
R: 1 vit garanci për të gjitha llojet e Sffiltech; Nëse ndonjë produkt i pakualifikuar, do t'ju japë një pjesë të re falas në porosinë tjetër.Kategoritë e nxehta