Të gjitha kategoritë

Filtri me efikasitet të lartë

home>Produkte>Pastrues industrial i ajrit>Filtri me efikasitet të lartë

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1614576123148836.jpg

Efikasitet i lartë / efikasitet ultra i lartë filtër ajri i tipit V / W v filtër banke hepa

"W" Type Mini-Pleated Molecular Filter :

Aplikimi:

Molecular filters for most air conditioning system are widely used in semiconductor industry , bio-pharmaceuticals , genetic engineering , precision machinery , instrumentation and museums etc .

Specifikim :

Type :“W”shaped Mini-pleated molecular filter .

Media : Active carbon media / Ion exchange resin.

Frame : ABS / Galvanized steel /Stainless steel

Separator :Hot melt glue

Mbytës: Poliuretani

Temperatura: maksimumi 40ºC në shërbim të vazhdueshëm

Përparësitë :

●Double-layer non-woven structure with high quality media inside ,which imported from Germany.

●Carbon content of 250-500g/m provides high efficiency and long service life

●Large air flow capacity .So it can be used under the conventional air flow

●Flexibility to choose medium according to different pollutant

●It has the best initial efficiency of 99%

Na kontaktoni

"W" Type Mini-Pleated Molecular Filter :

Aplikimi:

Molecular filters for most air conditioning system are widely used in semiconductor industry , bio-pharmaceuticals , genetic engineering , precision machinery , instrumentation and museums etc .

Specifikim :

Type :“W”shaped Mini-pleated molecular filter .

Media : Active carbon media / Ion exchange resin.

Frame : ABS / Galvanized steel /Stainless steel

Separator :Hot melt glue

Mbytës: Poliuretani

Temperatura: maksimumi 40ºC në shërbim të vazhdueshëm

Përparësitë :

●Double-layer non-woven structure with high quality media inside ,which imported from Germany.

●Carbon content of 250-500g/m provides high efficiency and long service life

●Large air flow capacity .So it can be used under the conventional air flow

●Flexibility to choose medium according to different pollutant

●It has the best initial efficiency of 99%


In our mission to create a clean and fresh environment for people. Sffiltech is specialized in W type mini-pleated molecular filter. As one of the best manufacturers and suppliers, we can assure you the best quality and stable performance of our custom products. Please rest assured to buy.

Trashësia Vs Efikasiteti vs rënia e presionit
TrashësiaEfikasiteti fillestarRënia e presionit(pa)@2.5m/s
Inç(Mm)Lloji ALloji B 
1229295%96%80
Përmasat vs rrjedha e ajrit
Përmasat (Gj * H)Rrjedhja e ajrit (m3 / orë)
Inç(Mm)@ 2.5m / s
24 * 24592 * 5923700
24 * 12592 * 2871900
24 * 22592 * 4952800

E angazhuar në krijimin e një ambienti të pastër dhe të freskët për njerëzit, Sffiltech është e specializuar në filtrin molekular të palosur mini-tip të tipit W. Si një nga prodhuesit dhe furnizuesit më të mirë, ne mund t'ju sigurojmë cilësinë më të mirë dhe performancën e qëndrueshme të produkteve tona me porosi. Ju lutemi të jeni të sigurt për të blerë.


KPK

1. Pyetje: Nga cilat vende apo rajone janë klientët dhe klientët e Sffiltech?

R: Për Sffiltech, klientët tanë janë kryesisht nga Evropa, Amerika e Veriut dhe Lindja e Mesme. Nëse është e nevojshme , ne mund të furnizojmë produktet tona edhe në rajone dhe vende të tjera .


2. Pyetje: A mund të ofroni mostra falas për Sffiltech?

R: Po, Sffiltech Industry do të ofrojë mostra falas për inspektim të cilësisë në emrin tuaj.


3. Pyetje: Po në lidhje me kohën e drejtimit?

R: Bazuar në kërkesën dhe specifikimet tuaja të sasisë, industria Sffiltech ofron kohë udhëheqëse për referenca:

● Rendit shembull: 1-3 ditë pas marrjes së pagesës së plotë.

●Porosia e aksioneve: 3-7 ditë pas marrjes së pagesës së plotë.

● Porosi OEM: 12-20 ditë pas depozitimit.


4. Pyetje: Po për shërbimet pas shitjes?

R: 1 vit garanci për të gjitha llojet e produkteve Sffiltech. Nëse ka ndonjë produkt të pakualifikuar, ne do t'ju japim një pjesë të re zëvendësuese falas në porosinë tjetër.

Kategoritë e nxehta