Të gjitha kategoritë

Filtri me efikasitet të lartë

home>Produkte>Pastrues industrial i ajrit>Filtri me efikasitet të lartë

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1614576640130579.jpg

H13 H14 Filtri i ajrit me efikasitet të lartë Filtri HEPA me ndarës

Aplikimet:

Si filtër përfundimtar për dhomën e pastër industriale si strehimi i filtrit HEPA, FFU, tavolina e punës me rrjedhje laminare, pajisjet e pastrimit të ajrit, etj.

Përparësitë :

●Letër me fibër qelqi ultra të imta me qëndrueshmëri të mirë të efikasitetit të filtrimit.

●Strukturë perfekte e formës "V" e cila redukton në mënyrë efektive rezistencën e sistemit.

●Strukturë e lehtë, kompakte me mbajtës të dyfishtë anësor ka xhel uretani blu të cilësisë së lartë, i prodhuar në SHBA.

●Është testuar individualisht sipas standardeve të cilësisë EN 1822

Specifikim :

Lloji: Filtri i panelit me efikasitet të lartë (Gel Sealant)

Media: Letër me fibër qelqi

Korniza: Alumini i ekstruduar dhe i anodizuar

Ndarës: Ngjitës me shkrirje të nxehtë

Mbytës: Poliuretani

Rënia e rekomanduar e presionit përfundimtar: 300Pa

Temperatura: 90ºC maksimale në shërbim të vazhdueshëm

Na kontaktoni

Aplikimet:

Si filtër përfundimtar për dhomën e pastër industriale si strehimi i filtrit HEPA, FFU, tavolina e punës me rrjedhje laminare, pajisjet e pastrimit të ajrit, etj.

Përparësitë :

●Letër me fibër qelqi ultra të imët me qëndrueshmëri të mirë të efikasitetit të filtrimit.

●Strukturë perfekte e formës "V" e cila redukton në mënyrë efektive rezistencën e sistemit.

●Strukturë e lehtë, kompakte me mbajtës të dyfishtë anësor ka xhel uretani blu të cilësisë së lartë, i prodhuar në SHBA.

●Është testuar individualisht sipas standardeve të cilësisë EN 1822

Specifikim :

Lloji: Filtri i panelit me efikasitet të lartë (Gel Sealant)

Media: Letër me fibër qelqi

Korniza: Alumini i ekstruduar dhe i anodizuar

Ndarës: Ngjitës me shkrirje të nxehtë

Mbytës: Poliuretani

Rënia e rekomanduar e presionit përfundimtar: 300Pa

Temperatura: 90ºC maksimale në shërbim të vazhdueshëm

Trashësia vs Efikasiteti në rënie të Shtypit

TrashësiaRënia e presionit (Pa(inç)(Mm)H13H14U15U16
@ 0.45m / s
22 / 369105110120140 
31 / 290758090110
41 / 311060657085

Dimensionet vs Rrjedha e ajrit

Përmasat (Gj xH)Rrjedha e ajrit (3 / orë
(inç)(Mm)@ 0.45m / s
20 × 20484 × 484380
24 × 12610 × 305300
24 × 24610 × 610600
25 × 25630 × 630643
30 × 24762 × 610750
30 × 30762 × 762940
36 × 24915 × 610900
36 × 30915 × 7621130
36 × 36915 × 9151350
48 × 241210 × 6101200
48 × 301210 × 7621500
48 × 361210 × 9151800
48 × 481210 × 12102400

Shënim drop Rënie presioni +/- 15% Madhësi tek në dispozicion
Modeli me emrin rregull
6361541889749449611391014

E angazhuar në krijimin e një ambienti të pastër dhe të freskët për njerëzit, Sffiltech është e specializuar në grumbullimin e tubave me mbushje xhel dhe filtrin ulpa. Si një nga prodhuesit dhe furnizuesit më të mirë, ne mund t'ju sigurojmë cilësinë më të mirë dhe performancën e qëndrueshme të produkteve tona me porosi. Ju lutemi të jeni të sigurt për të blerë.


FAQ

1. Pyetje: A jeni një kompani tregtare apo një prodhues?

Përgjigje: Ne jemi një prodhues profesional i filtrit të ajrit nga lënda e parë në produktin e përfunduar me linjë prodhimi të plotë automatike.


2. Pyetje: A mund të kem mostra?

A: Po, sigurisht. Kostoja e mostrës mund të rimbursohet nëse bëni porosi zyrtare në të ardhmen. Ju vetëm duhet të na tregoni informacionin e kontaktit të marrësit, informacionin e korrierit dhe numrin e llogarisë. Nëse nuk keni një llogari korrieri, ne do të organizojmë dhe llogarisim për ju një ngarkesë të parapaguar.


3. Pyetje: A mund ta personalizoni për mua?

Përgjigje: Po, sigurisht nëse mund të na jepni specifikime të hollësishme ose dizajne për ne.


4. Pyetje: A mund të përdor paketën tonë të projektuar?

Përgjigje: Po, madhësia, ngjyra, logoja dhe stili i paketimit të produktit janë përshtatur.


5. Pyetje: Cili është MOQ juaj?

Përgjigje: Normalisht, 500 grupe/artikull. Ne mirëpresim ngrohtësisht çdo porosi provë, QTY më e vogël se MOQ-ja jonë.


6. Pyetje: Kur është koha juaj e dorëzimit?

Përgjigje: Në përgjithësi, 5-7 ditë pune për mostrat ekzistuese, brenda 20-25 ditëve për prodhimin në masë.


7. Pyetje: Si mund të paguaj?

Përgjigje: Unë rekomandoj fuqimisht shërbimin e Sigurimit të Tregtisë në platformën Alibaba. T/T, L/C, Western Union, Money Gram etj janë të pranueshme.


8. Pyetje: Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?

A: 30% depozitë paraprakisht dhe 70% bilanc përpara dërgesës.

Kategoritë e nxehta