Të gjitha kategoritë

Filtri me efikasitet të lartë

home>Produkte>Pastrues industrial i ajrit>Filtri me efikasitet të lartë

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1614578164300009.jpg

Hepa Filter H13 H14 U15 Mini Pleat Panel HVAC Filter HEPA për kabinet me rrjedhje laminare, laborator, dhoma të pastra

Aplikimi:

Becomes the final filter when combined with gel slots keel or FFU.

Përparësitë :

●95 pleats/feet which is 20% higher than normal product , hereby achieving a lower resistance and longer service life

●Ultra-fine glass fibre paper provides great stability for filtration efficiency

●Perfect structure of "V" shape effectively reduces the system resistance

●Light , compact structure

●Double side retainers

●Individually tested according to EN 1822 quality standards

Specifikim :

Type : High efficiency panel filter

Media: Letër me fibër qelqi

Frame : Extruded and anodized aluminium(Sharp Edge)

Separator : Hot-melt beads

Mbytës: Poliuretani

Rënia e rekomanduar e presionit përfundimtar: 300Pa

Temperatura: 90ºC maksimale në shërbim të vazhdueshëm

Different thickness filter are used to provide different level of filtration efficiency, the relationship curves of initial resistance and airflow velocity.

Na kontaktoni

HEPA Filter type H13 H14 U15 Mini Pleat HVAC Panel & HEPA Filter for Laminar Flow Cabinet, Laboratory, Clean Rooms

Aplikimi:

Becomes the final filter when combined with gel slots keel or FFU.

Përparësitë :

●95 pleats/feet which is 20% higher than normal product , hereby achieving a lower resistance and longer service life

●Ultra-fine glass fibre paper provides great stability for filtration efficiency

●Perfect structure of "V" shape effectively reduces the system resistance

●Light , compact structure

●Double side retainers

●Individually tested according to EN 1822 quality standards

Specifikim :

Type : High efficiency panel filter

Media: Letër me fibër qelqi

Frame : Extruded and anodized aluminium(Sharp Edge)

Separator : Hot-melt beads

Mbytës: Poliuretani

Rënia e rekomanduar e presionit përfundimtar: 300Pa

Temperatura: 90ºC maksimale në shërbim të vazhdueshëm

Different thickness filter are used to provide different level of filtration efficiency, the relationship curves of initial resistance and airflow velocity.


In our mission to create a clean and fresh environment for people. Sffiltech is specialized in knife mini-pleated heap , HEPA and ULPA filter. As one of the best manufacturers and suppliers, we assure you that our products are of best quality ,excellent performance and high efficiency . Please rest assured to buy.

6361541961746030156155438     6361541961794457684840106

6361541961769474808383149

6361541961819452431297063

Thikë Mini-Pleated HEPA / ULPA Filter , Klasa H13 në U16

dridhjeRënia e presionit (Pa(inç)(Mm)H13H14U15U16
@ 0.45m / s
31 / 288105110120140 
41 / 3110758090110
51 / 313460657085

Dimensionet vs Rrjedha e ajrit

Përmasat (Gj xH)Rrjedha e ajrit (m3 / h
(inç)(Mm)@ 0.45m / s
20 × 20484 × 484380
24 × 12610 × 305300
24 × 24610 × 610600
25 × 25630 × 630643
30 × 24762 × 610750
36 × 30915 × 7621130
36 × 36915 × 9151350
48 × 241210 × 6101200
48 × 301210 × 7621500
48 × 361210 × 9151800
48 × 481210 × 12102400
30 × 30762 × 762940
36 × 24915 × 610900

Modeli me emrin rregull

6361542021296818012355313

I angazhuar në krijimin e një ambienti të pastër dhe të freskët për njerëzit, Sffiltech është i specializuar në grumbull mini-pleated thikë dhe filtër ulpa. Si një nga prodhuesit dhe furnizuesit më të mirë, ne mund t'ju sigurojmë cilësinë më të mirë dhe performancën e qëndrueshme të produkteve tona me porosi. Ju lutemi të jeni të sigurt për të blerë.


KPK

1. Pyetje: Nga cilat vende apo rajone janë klientët dhe klientët e Sffiltech?

R: Për Sffiltech, klientët tanë janë kryesisht nga Evropa, Amerika e Veriut dhe Lindja e Mesme. Nëse është e nevojshme , ne mund të furnizojmë produktet tona edhe në rajone dhe vende të tjera .


2. Pyetje: A mund të ofroni mostra falas për Sffiltech?

R: Po, Sffiltech Industry do të ofrojë mostra falas për inspektim të cilësisë në emrin tuaj.


3. Pyetje: Po në lidhje me kohën e drejtimit?

R: Bazuar në kërkesën dhe specifikimet tuaja të sasisë, industria Sffiltech ofron kohë udhëheqëse për referenca:

● Rendit shembull: 1-3 ditë pas marrjes së pagesës së plotë.

●Porosia e aksioneve: 3-7 ditë pas marrjes së pagesës së plotë.

● Porosi OEM: 12-20 ditë pas depozitimit.


4. Pyetje: Po për shërbimet pas shitjes?

R: 1 vit garanci për të gjitha llojet e produkteve Sffiltech. Nëse ka ndonjë produkt të pakualifikuar, ne do t'ju japim një pjesë të re zëvendësuese falas në porosinë tjetër.

Kategoritë e nxehta