EN
Të gjitha kategoritë

Filtri me efikasitet të lartë

home>Produkte>Pastrues industrial i ajrit>Filtri me efikasitet të lartë

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1614646586537790.jpg

H10 H11 H12 H13 H14 Media filtër Hepa Letër prej qelqi me fibra

Kjo media e filtrit poliestër 100% spunbond është bërë nga fije filamente me cilësi të lartë pa përdorur

çdo agjent lidhës. Beenshtë aplikuar gjerësisht në bërjen e gëzhojave të mbledhjes së pluhurit të palosur. Kjo

materiali i ngurtë i përfunduar është shumë i qëndrueshëm dhe strukturor i qëndrueshëm. E përfunduar unike dhe e vështirë

materiali ofron karakteristika të mirësjelljes së mirë dhe qëndrueshmërisë së lartë. Struktura unike e shumë

Fije fije e hollë ofron performancë të lartë në filtrim.

Kjo media filtri me membranë PTFE siguron strukturë të shkëlqyeshme të qëndrueshme, çlirim të imët pluhuri &

lëshim i mirë dhe rezistencë e mirë e depërtimit të grimcave në media. Pleshtë me kënaqësi në të ndryshme

thellësi dhe lartësi të palosura në zonën e dëshiruar të filtrimit, dhe mund të përdoret gjerësisht në

pastrues vaksinash dhe fishek industrial.

Na kontaktoni

Kjo media filtri 100% poliestër spunbond është bërë nga fije filamente me cilësi të lartë pa përdorur ndonjë agjent lidhës. Hasshtë aplikuar gjerësisht në bërjen e gëzhojave të mbledhjes së pluhurit të palosur. Ky material i përfunduar me ngurtësi është shumë i qëndrueshëm dhe strukturor i qëndrueshëm. Materiali unik dhe i vështirë i përfunduar ofron karakteristika të mirësisë së mirë dhe qëndrueshmërisë së lartë. Struktura unike e fijeve me fije shumë të imët ofron performancë të lartë në filtrim.
Kjo media filtri me membranë PTFE siguron strukturë të shkëlqyeshme të qëndrueshme, çlirim të imët pluhuri & lirim të mirë dhe rezistencë të mirë të depërtimit të grimcave në media. Pleshtë i pëlqyeshëm në thellësi dhe lartësi të ndryshme të palosura për zonën e dëshiruar të filtrimit, dhe mund të përdoret gjerësisht në pastruesit e vaksinave dhe enët industriale.
1. Materiali: 100% poliestër spunbond me ose pa membranë PTFE
2. Përparësitë: ne ofrojmë media poliestër spunbond të cilat mund të bëhen fishekë, fisheku me një dizajn eliminon nevojën për çanta filtri dhe kafaze, duke ulur ndjeshëm kohën e instalimit. Dizajni i palosjes rrit sipërfaqen e filtrimit deri në 2-3 herë.
3. Aplikimet e filtrimit:
Pastrimi i ajrit mjedisor; Sisteme ventilimi; Pastrues vakumi; Gëzhoja industriale; Pastrimi i ajrit me vakum HEPA; Në sistemet e veshjes së pluhurit ose mbledhjes së pluhurit; Fishekë filtri kabine në industrinë e makinave; Pirja e ujit kimik-mineral; Uji-Farmaceutikë-Para-Filtrimi për Procesin e RO. . . & Praktikisht çdo aplikacion filtrimi.
4.Modelet: seri PC200, seri PB, seri HP, seri TR
5. Pesha: 130gsm - 260gsm