Të gjitha kategoritë

Kutia HEPA

home>Produkte>Pastrues industrial i ajrit>Kutia HEPA

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1614649933962667.jpg

Filtri i ajrit me rezistencë ndaj temperaturës së lartë Hepa Box H10 H11 H12 H13 H14 U15

Filtri qendror i kondicionimit të ajrit Detaje:
Media e filtrit të xhepit Filtri HEPA me mini-pllaka (Filtri HEPA Mini-pleat me boshllëk xhel 95% / filtër ajri i tipit kasetë / tavan)
Filtri HEIP minipleat është dizajn kompakt. Në rast të instalimit të ngjashëm të modulit sektorial, ai ka zonë më të madhe filtrimi, rrjedhje më të lartë ajri dhe mburrje më të ulët të ajrit. Shkalla e filtrimit ndaj MPPS (Madhësia më e Depërtuar e Grimcave, me diametër 0.1um-0.3um) është më e lartë se 99.5%.
Avantazhi i mediave të filtrit të xhepit:
· Efikasitet i lartë (kapja e grimcave 0.3-0.5μm)
· Rezistencë e ulët
· Trashësia e hollë (minimumi: 25 mm)
·Peshë e lehtë
· Lehtë për t’u instaluar
· Çdo filtër ka provë skanimi
Aplikacion:
filtri qendror i kondicionimit të ajrit zbatohet në FFU, pajisjet e pastrimit, goditja e dhomës së pastër. Dhe gjithashtu të përdoret gjerësisht në
industria elektronike e spitalit gjysmëpërçues elektronik.
Lloji: filtër palosës me efikasitet të lartë
Korniza: kornizë alumini ose galvanizuar
Materiali i ndarjes: ngjitës i shkrirë i nxehtë
Media: letër filtri qelqi me fibra
Rezistenca përfundimtare: (sugjeruar) 600Pa
Maks. rrjedha e ajrit: 125% e rrjedhës nominale të ajrit
Temp. rezistenca: 80 ° C
Lagështia: ≤80% RH

Na kontaktoni

Filtri i ajrit me rezistencë ndaj temperaturës së lartë Hepa Box H10 H11 H12 H13 H14

Filtri qendror i kondicionimit të ajrit Detaje:

Media e filtrit të xhepit Filtri HEPA me mini-pllaka (Filtri HEPA Mini-pleat me boshllëk xhel 95% / filtër ajri i tipit kasetë / tavan)

Minipleat HEPA filter is compact design. In case of similar installation sectional module, it has

larger filtering area, higher air flow and lower air brag. The filtering rate against MPPS(Most Penetrating Particle Size, of 0.1um-0.3um diameter) is higher than99.5%.

Avantazhi i mediave të filtrit të xhepit:

· Efikasitet i lartë (kapja e grimcave 0.3-0.5μm)

· Rezistencë e ulët
· Trashësia e hollë (minimumi: 25 mm)
·Peshë e lehtë
· Lehtë për t’u instaluar
· Çdo filtër ka provë skanimi

Aplikacion:

filtri qendror i kondicionimit të ajrit zbatohet në FFU, pajisjet e pastrimit, goditja e dhomës së pastër. Dhe gjithashtu të përdoret gjerësisht në
industria elektronike e spitalit gjysmëpërçues elektronik.
Lloji: filtër palosës me efikasitet të lartë
Korniza: kornizë alumini ose galvanizuar
Materiali i ndarjes: ngjitës i shkrirë i nxehtë
Media: letër filtri qelqi me fibra
Rezistenca përfundimtare: (sugjeruar) 600Pa
Maks. rrjedha e ajrit: 125% e rrjedhës nominale të ajrit
Temp. rezistenca: 80 ° C
Lagështia: ≤80% RH


KPK

Pyetje: Nga janë klientët e industrisë Sffiltech
R: Për Sffiltech, klientët tanë janë kryesisht nga Evropa, Amerika e Veriut dhe Lindja e Mesme 


Pyetje: A mund të ofroni mostra falas për Sffiltech
R: Po, Sffiltech Industry do të ofrojë mostra falas për cilësinë e miratimit


Pyetje: Po në lidhje me kohën e drejtimit?
R : Based on your qty requirement ,Sffiltech industry offering leading time for reference :Sample Order: 1-3 days after receipt of the full payment.

Renditja e aksioneve: 3-7 ditë pas marrjes së pagesës së plotë.
Porosi OEM: 12-20 ditë pas depozitimit.


Pyetje: Po për shërbimet pas shitjes?    
R: 1 vit garanci për të gjitha llojet e Sffiltech; Nëse ndonjë produkt i pakualifikuar, do t'ju japë një pjesë të re falas në porosinë tjetër.


Kategoritë e nxehta