EN
Të gjitha kategoritë

Materiali H13 / H14

home>Produkte>Materiale të papërpunuara>Materiali H13 / H14

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1617267757931612.png

Filtër Hepa lëndë e parë 0.3 mikron rrotull hepa h13 h14

Na kontaktoni

Aftësi e fortë për larjen Kundërshtim i shkëlqyeshëm i flakës Ekonomik dhe praktik

Rezistencë e ulët fillestare Elasticiteti

Qëllimi i produktit

Filtrimi i pluhurit të ashpër, grimcat kryesore të pluhurit: 0.3μm, të zbatueshme për vendet e para-filtrimit të sistemit të filtrimit të ajrit, të tilla si kondicioneri, treni, metro, etj; dhe përdoret gjerësisht në elektronikë, farmaceutikë, ushqim, industri kimike, pikturë, mjekësi, kërkime, gjysmëpërçues, industri precize, etj.

Lista e materialeve

tekstil me fije qelqi

 nivel

99.95% 0.3μm (H13), 99.995% 0.3μm (H14) (EN1822)

Rezistenca përfundimtare

Rekomandoni: 100-200Pa

Rezistenca e temperaturës

80 ℃