Të gjitha kategoritë

Materiali H13 / H14

home>Produkte>Materiale të papërpunuara>Materiali H13 / H14

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1614417659177881.jpg

H10 H11 H12 H13 H14 PP letër filtri hepa poliester i shkrirë

Kjo media filtri 100% poliestër spunbond është bërë nga fije filamenti me cilësi të lartë pa përdorur

çdo agjent lidhës. Është aplikuar gjerësisht në prodhimin e fishekëve të palosur për mbledhjen e pluhurit. Kjo

Materiali i përfunduar i fortë është shumë i qëndrueshëm dhe strukturor i qëndrueshëm. Unike dhe e përfunduar me vështirësi

materiali ofron veçori të palosshmërisë së mirë dhe qëndrueshmëri të lartë. Struktura unike e shumë

fijet e hollë me fije të hollë ofron performancë të lartë në filtrim.

Kjo media filtri me membranë PTFE siguron strukturë të shkëlqyer të qëndrueshme, çlirim të imët pluhuri dhe

çlirim i mirë dhe rezistencë e mirë e depërtimit të grimcave në media. Është e palosshme në të ndryshme

thellësitë dhe lartësia e palosur në zonën e dëshiruar të filtrimit, dhe mund të përdoret gjerësisht në

fshesë me korrent dhe gëzhojë industriale


Na kontaktoni

H10 H11 H12 H13 H14 PP letër filtri hepa poliester i shkrirë

Kjo media filtri 100% poliestër spunbond është bërë nga fije filamenti me cilësi të lartë pa përdorur asnjë agjent lidhës. Është aplikuar gjerësisht në prodhimin e fishekëve të palosur për mbledhjen e pluhurit. Ky material i përfunduar i fortë është shumë i qëndrueshëm dhe strukturor i qëndrueshëm. Materiali unik dhe i përfunduar i fortë ofron veçori të palosshmërisë së mirë dhe qëndrueshmëri të lartë. Struktura unike e fijeve me filament shumë të imët ofron performancë të lartë në filtrim.

Ky media filtri me membranë PTFE siguron strukturë të shkëlqyer të qëndrueshme, çlirim të imët pluhuri dhe çlirim të mirë dhe rezistencë të mirë të depërtimit të grimcave në media. Është i palosshëm në thellësi dhe lartësi të ndryshme të palosur deri në zonën e dëshiruar të filtrimit të akomoduar dhe mund të përdoret gjerësisht në pastruesin me vakum dhe në kaskë industriale.

1: Materiali: 100% poliestër spunbond me ose pa membranë PTFE

2: Përparësitë: ne ofrojmë media poliester spunbond që mund të bëhen në fishek, fisheku i dizajnit me një pjesë eliminon nevojën për qese filtri dhe kafaze, duke reduktuar ndjeshëm kohën e instalimit. Dizajni i plisave rrit sipërfaqen e filtrimit deri në 2-3 herë.

3: Aplikimet e filtrimit:

Pastrimi i ajrit të mjedisit; Sistemet e ventilimit; Fshesë me korrent; fishekë industrialë; Pastrimi i ajrit me vakum HEPA; Në sistemet e veshjes me pluhur ose grumbullimit të pluhurit; Fishekët e filtrit të kabinës në industrinë e makinave; Ujë Kimiko-Mineral-Pijshëm; Uji-Farmaceutikë-Para-filtrimi për RO-Procesin. . . & Pothuajse çdo aplikacion filtrimi.

4: Modelet: seri PC200, seri PB, seri HP, seri TR

5. Pesha: 130gsm - 260gsm


123123

123

123

Kategoritë e nxehta