Të gjitha kategoritë

Strehimi i filtrit

home>Produkte>Strehimi i filtrit

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1685027871860630.jpg
  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1685027872890340.jpg

Pajisjet e trajtimit të ujit, përkatësisht, njësitë e filtrimit të fishekëve

Na kontaktoni

op në strehimin e filtrit të vetëm me qese të serisë TS
Strehimi standard i filtrit me qese të vetme 1S, 2S, 3S, 4S
Top standard i Sffiltech në serinë TS të strehimit të filtrit të vetëm me qese, "cilësi e saktë, sipërfaqe e thjeshtë", përdor strukturën më të avancuar të filtrit të derdhjes me precizion më të lartë, për të optimizuar performancën më të mirë, duke përmbushur një sërë kushtesh të vështira pune, aktualisht është më popullorja dhe modele të njohura të strehimit të filtrit të vetëm me qese.

TS2# Çelik inox, TS2# çeliku i karbonit, TS2# PP/PVDF, TS1# Çelik inox, TS1# PP/PVDF, TS4# Çelik inox, TS4# PP/PVDF

Efekti i vulosjes është më i mirë, për të parandaluar rrjedhjen;
Zonë e madhe e filtrimit efektiv dhe efikasitet më i lartë i filtrimit;
Më i përshtatshëm për të zëvendësuar qesen e filtrit me kosto më të ulët të funksionimit;
Struktura e arsyeshme, filtrim më i qëndrueshëm dhe i besueshëm;
Lartësia e instalimit mund të rregullohet për të përmbushur kërkesat e rasteve specifike;
Dizajn i personalizuar, gjithçka për hir tuaj.
Mbulesa hapëse e serisë TS (lustrim i brendshëm)Pse të zgjidhni na  
Rreth nesh
1, furnizuesi më i madh dhe më i vjetër i qeseve të filtrave për strehim në Kinë
2.Pothuajse çdo pjesë e bërë nga vetja jonë
3. Nga fabrika 1996 dhe eksporti nga viti 2006
4.Ne nuk jemi vetëm furnizuesit, por një qendër informacioni për të gjithë industrinë e filtrimit


Pajisjet dhe teknologjia
2, të gjitha pjesët tona janë testuar dhe kontrolluar mirë
Ne dëshirojmë që ardhja juaj të jetë këtu për ta kontrolluar


Shërbime
3, Më shumë se 10 përvoja për eksport
Ne kemi shumë agjentë në botë.
1. Ne eksportuam nga viti 2006, më shumë se 10 përvoja për tregun e eksportit, kështu që ne e dimë mirë gjendjen e punës jashtë vendit
2.Ne jemi fabrikë:
1.1 Fabrika jonë filloi nga viti 1996, personi i parë i numrave në biznesin e filtrimit, kështu që personi ynë teknik më shumë
sesa 14 përvoja, ne e dimë shumë mirë gjendjen e punës së shtëpisë së çantave dhe mund t'ju ofrojmë të ndershëm
sugjerim.
1.2 Teknika e lëngshme e filtrit të çantave të strehimit 304/316 ka më shumë se 15 vjet përvojë.
1.3 Teksti ynë i filtrit të çantave të strehimit 304/316 që bën teknikë të lëngshëm ka më shumë se 16 vjet përvojë.
1.4 Ne e njohim mirë tregun e filtrimit të porcelanit, mallrat tona janë kudo në shtëpi çanta me porcelani,
kështu që ne mund t'ju ofrojmë zgjidhjen tonë më të mirë të qeseve të filtrit, të cilat mund t'ju bëjnë të më kurseni dhe të merrni funksion më të mirë të filtrimit.
1.5 Ne përqëndrohemi në strehimin e qeseve të filtrit me cilësi të lartë. Me të gjitha makinat e nevojshme në një fabrikë.
1.6 Ne testojmë çdo pjesë një nga një përpara dërgesës me pajisje të teknologjisë së lartë
1.7 Ne kemi shërbim të fortë pas shitjes, shërbimi më i mirë i ekipit të shërbimit për ju.
1.8 Ne pranojmë çdo porositje të sasisë për shërbim më të mirë ndaj klientëve tanë.
1.9 Personi ynë i fabrikës është person lokal, kështu që mallrat tona janë të qëndrueshme
2.0 Ne kemi stok të mostrës për porosinë tjetër, kështu që ju mund t'i merrni të dhënat tuaja në çdo kohë kur të vini tek ne për porosinë tjetër.
3.Low MOQ: fabrika jonë ka shumë strehim qese filtri të aksioneve, kështu që ne mund të bëjmë çdo sasi
porosisni për ju.
Pricemimi i ulët: Ne përpiqemi të bëjmë çmos që të sigurohemi që çmimi ynë është më i ulëti kudo, çmimi më i ulët i fabrikës për ju një më i mirë
merren pothuajse çdo herë. Ne jemi krenarë t'ju ndihmojmë të kurseni para për produktet që dëshironi.
5. cilësi të mirë dhe Certifikimi kemi kaluar FDA, MSDS, ISO9001 dhe provë të tjera.

Karakteristikat e majës Sffiltech në filtrin e vetëm të qeseve:
Hapësira e brendshme e filtrit përdoret më plotësisht dhe zhduk plotësisht mbetjet e hapësirës në llojin tradicional të hyrjes anësore.
Hapni kapakun, ai mund të zëvendësojë shpejt çantën e filtrit, duke reduktuar ndotjen e dytë, jo si tipi tradicional i hyrjes anësore që duhet të heqë unazën e shtypjes së filtrit përpara zëvendësimit.

Tubi i hyrjes së lëngut është i gjerë, mbulesa e sipërme e brendshme është në formë borie, pas hyrjes së lëngut mund të ndahet automatikisht presioni; ndikim i vogël në qesen e filtrit, duke mbrojtur në mënyrë efektive qesen e filtrit, duke parandaluar aksidentet, humbjen e vogël të presionit dhe filtrimi është më i shpejtë dhe më i qëndrueshëm.

Qesja e filtrit përdor unazën e patentës, e cila është afër filtrit dhe nuk mund të lirohet; vulosje e shumëfishtë, kështu që efekti i vulosjes është më i mirë.


Kategoritë e nxehta