EN
Të gjitha kategoritë

Kompania News

home>Lajme>Kompania News

Shanghai Airfiltech Co, Ltd

Time: 2018-08-09

Shanghai Airfiltech Co, Ltd themeluar në vitin 1996, duke mbuluar një sipërfaqe prej 20,000 metrash katrorë, dhe ne jemi një prodhuesi kryesor i artikujve miqësorë për mjedisin, kryesisht produkte të filtrimit të ajrit dhe pastrimit. Për aplikime komerciale, industriale dhe institucionale. Airfiltech ka 100,000 seminar pastrimi të gradës dhe mini-palosje të përparuar automatike, vijën e prodhimit të filtrit të ajrit clapboard, makinën e infuzionit të përzier të importuar nga Zvicra, makinën automatike të infuzionit me lidhje pa ndërprerje dhe pajisje të tjera profesionale të prodhimit të filtrit të ajrit, dhe fabrika jonë është gjithashtu e pajisur me klasin e parë Makinë për testimin e metoneve. Ne jemi të certifikuar për sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001-2000, dhe sistemin e cilësisë së mjedisit ISO14001-2004. Qarkullimi ynë vjetor është më shumë se 50 milion dollarë amerikanë.

Në Airfiltech, ne jemi të përkushtuar t'i ofrojmë klientit filtra ajri me dizajn dhe cilësi të shkëlqyeshme, si dhe me shërbim pas shitjes të nivelit të parë.

Produkti ynë përdoret gjerësisht në kabinat e llakut të bojës, pajisjet industriale të veshjes, elektronikën Hi-tech, instrumentin preciz, bio-farmaceutikën, higjenën e ushqimit, sistemin e ventilimit dhe kondicionimit të ajrit dhe industri të tjera gjithashtu.

Qëllimi ynë është "Në qendër të klientit, me cilësi të parë dhe ndershmëri" për të ndërtuar markë dhe shërbime të klasit të parë.

Shanghai Airfiltech Co, Ltd, ka marrë reputacion të mirë në mesin e klientëve të saj nga Evropa, Amerika e Veriut, Amerika e Jugut, Afrika, Lindja e Mesme dhe rajoni tjetër i globale. Ne kemi qenë partner i shumë kompanive të Fortune Global 500, si GM.

Mirëseardhni klientët që vijnë për të negociuar biznesin dhe shërbimet për një mjedis të ndritshëm, të freskët dhe natyral.