EN
Të gjitha kategoritë

Filtrat e pastruesit të ajrit

home>Produkte>Filtrat e pastruesit të ajrit

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1617258815459030.png

Pastrues ajri mini portativ me përdorim shtëpiak inteligjent të pastrimit të ajrit HEPA filtër ur pastrues ajri

Na kontaktoni
Efikasitet i lartë
Rrezja ultraviolet është miratuar për dezinfektim fizik, jo toksik, pa mbetje, pa erë, pa ndotje të dytë. Me efikasitet të lartë
pastrim
Gjumë i lehtë
pastruesi i tij i ajrit plotëson kërkesat strikte të cilësisë dhe performancës. Zhurma e ulët e bën gjumin tuaj të lehtë dhe pa shqetësime
Zbatohet gjerësisht
I përshtatshëm për shtëpi, zyrë, hotel, restorant, klub, automobil dhe më shumë