EN
Të gjitha kategoritë

Filtrat e pastruesit të ajrit

home>Produkte>Filtrat e pastruesit të ajrit

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1617258979935970.png

Pastrues ajri Airdog Home Smart Pastrues i ajrit me zhurmë të ulët Pastrues ajri profesional miqësor ndaj ekos

Na kontaktoni
përshkrim i produktit
Emri i produktit
Pastrues Ajri seri Airdog X5
material
ABS dhe pajisje të tjera elektronike
funksion
Ajër i pastër, i freskët, pastrim
tension
100v-127v / 220v-240v, 50-60Hz
Fuqija
60W
Zonë e zbatueshme
40m2
Grimca CADR PM2.5
185CFM / 310m3/h
Formaldehidi CADR
90CFM / 150m3/h
Grimca / formaldehidi CCM
P4 / F4
Ozon
<10 ppb (standardi: 50 ppb)
zhurmë
<65DB (A)
Masat
65cm * 31.6cm * 30.6cm
peshë
10.7kg
Certifikim
CE, FCC, PSE, ETL
paketë
Paketa standarde nga Kartoni