EN
Të gjitha kategoritë

Filtrat e pastruesit të ajrit

home>Produkte>Filtrat e pastruesit të ajrit

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1617258746376850.png

2021 Produkt i Ri Jonizues pastrues ajri mini portabël hepa, heq pluhurin, tymin e cigares, i disponueshëm për automobila dhe dhomë të vogël

Na kontaktoni
Vend
1. Hiqni aromat, tymin e duhanit, tymrat, ushqimet,
Pije dhe aroma e kafshëve shtëpiake.

2. Eliminoni pluhurin, polenin, alergjinë

3. Vrasni bakterin, virusin, mikrobet

4. Hiqni formaldehidin

5. Ndihmoni të merrni frymë dhe të jetoni më mirë!
shtëpi, vend tregtar
Një dhomë e mbyllur ose e prekur nga tymi i dorës së dytë
Shtëpi, tempull, myk i sapo dekoruar
Kopshti dhe të moshuarit, fëmijët, gratë shtatzëna, vendbanimi i të porsalindurve
Keni astmë, rinitit alergjik dhe alergji nga poleni
Dhomë për kafshët shtëpiake dhe bagëtinë
Vendbanimi për njerëzit me jetë me cilësi të lartë
spital