Të gjitha kategoritë

Filtri i Karbonit i aktivizuar

home>Produkte>Pastrues industrial i ajrit>Filtri i Karbonit i aktivizuar

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1614588619656770.jpg

Filtri i aktivizuar i karbonit V i bankës

Specifikimet:

Lloji: Filtri molekular Super-Helen

Media: Mjete shkëmbimi jonesh me plisa ose media karboni të ngopura me plisa për heqjen e gazit alkalin, acid dhe VOC

Korniza: ABS/Çeliku i galvanizuar/çelik inox

Ndarës : Ngjitës i nxehtë i shkrirë

Mbytës: Poliuretani

Temperatura: maksimumi 40ºC në shërbim të vazhdueshëm

Lagështia: 〈70% RH

Aplikimi:

Filtrat molekularë për shumicën e sistemeve të ajrit të kondicionuar përdoren gjerësisht në industritë e mëposhtme;

>Gjysëmpërçuesit

>Bio-farmaceutikë,

> Inxhinieri gjenetike,

> makineri precize,

> Instrumentimi

> Muzetë

Na kontaktoni

Specifikimet:

Lloji: Filtri molekular Super-Helen

Media: Mjete shkëmbimi jonesh me plisa ose media karboni të ngopura me plisa për heqjen e gazit alkalin, acid dhe VOC

Korniza: ABS/Çeliku i galvanizuar/çelik inox

Ndarës : Ngjitës i nxehtë i shkrirë

Mbytës: Poliuretani

Temperatura: maksimumi 40ºC në shërbim të vazhdueshëm

Lagështia: 〈70% RH

Aplikimi:

Filtrat molekularë për shumicën e sistemeve të ajrit të kondicionuar përdoren gjerësisht në industritë e mëposhtme;

>Gjysëmpërçuesit

>Bio-farmaceutikë,

> Inxhinieri gjenetike,

> makineri precize,

> Instrumentimi

> Muzetë

Përparësitë :

>Te pa endura dyshtresore me media te cilesise se larte brenda te cilave importohet nga Gjermania.

>Përmbajtja e karbonit prej 250-500 g/m2 jep efikasitet të lartë dhe jetë të gjatë shërbimi.

> Kapaciteti i madh i rrjedhës së ajrit mund të përdoret nën rrjedhën konvencionale të ajrit

>Fleksibilitet për të zgjedhur medium sipas ndotësve të ndryshëm

> Efikasiteti fillestar më i mirë do të ishte 99%

Në misionin tonë për të krijuar një mjedis të pastër dhe të freskët për njerëzit. Sffiltech është e specializuar në filtrin molekular Super-Helen. Si një nga prodhuesit dhe furnizuesit më të mirë. Ju sigurojmë që produktet tona janë të cilësisë më të mirë, performancës së shkëlqyer dhe efikasitetit të lartë. Ju lutemi të jeni të sigurt për të blerë.

Hot Tags: Materiali i filtrit të ajrit me karbon të aktivizuar mund të përdoret si pëlhurë e filtrit të karbonit të aktivizuar për makina dhe filtra të ajrit të automobilave

Trashësia Vs Efikasiteti vs rënia e presionit
TrashësiaEfikasiteti fillestarRënia e presionit(pa)@2.5m/sRënia e presionit(pa)@3.5m/s
Inç(Mm)Lloji VLloji ALloji B
1229299%95%96%80115

Përmasat vs rrjedha e ajrit
Përmasat (Gj * H)Rrjedhja e ajrit (m3 / orë)
Inç(Mm)@ 2.5m / s@ 3.5m / s
24 * 12610 * 30517002350
24 * 24610 * 61034004700

E angazhuar në krijimin e një ambienti të pastër dhe të freskët për njerëzit, Sffiltech është e specializuar në filtrin molekular superhelen. Si një nga prodhuesit dhe furnizuesit më të mirë, ne mund t'ju sigurojmë cilësinë më të mirë dhe performancën e qëndrueshme të produkteve tona me porosi. Ju lutemi të jeni të sigurt për të blerë.
Etiketat e nxehta: filtri i karbonit filtri i ajrit të karbonit të aktivizuar për leckën e filtrit të karbonit të aktivizuar nga makina


KPK

1. Pyetje: Nga cilat vende apo rajone janë klientët dhe klientët e Sffiltech?

R: Për Sffiltech, klientët tanë janë kryesisht nga Evropa, Amerika e Veriut dhe Lindja e Mesme. Nëse është e nevojshme , ne mund të furnizojmë produktet tona edhe në rajone dhe vende të tjera .


2. Pyetje: A mund të ofroni mostra falas për Sffiltech?

R: Po, Sffiltech Industry do të ofrojë mostra falas për inspektim të cilësisë në emrin tuaj.


3. Pyetje: Po në lidhje me kohën e drejtimit?

R: Bazuar në kërkesën dhe specifikimet tuaja të sasisë, industria Sffiltech ofron kohë udhëheqëse për referenca:

● Rendit shembull: 1-3 ditë pas marrjes së pagesës së plotë.

●Porosia e aksioneve: 3-7 ditë pas marrjes së pagesës së plotë.

● Porosi OEM: 12-20 ditë pas depozitimit.


4. Pyetje: Po për shërbimet pas shitjes?

R: 1 vit garanci për të gjitha llojet e produkteve Sffiltech. Nëse ka ndonjë produkt të pakualifikuar, ne do t'ju japim një pjesë të re zëvendësuese falas në porosinë tjetër.