Të gjitha kategoritë

Filtri i Karbonit i aktivizuar

home>Produkte>Pastrues industrial i ajrit>Filtri i Karbonit i aktivizuar

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1614648550139230.jpg

Prodhuesit Filtër ajri xhepi karboni të aktivizuar HVAC

Përdoret kryesisht në kutitë me ajër të kondicionuar të ambienteve të ndotura lehtë si komercial

ndërtesat. Mund të filtrojë gazrat e zakonshëm të ndotjes kimike, ka heqjen e pluhurit dhe deodorizimin

funksionon dhe përmirëson cilësinë e ajrit.

TipiFiltri aktiv i karbonit
KornizëÇelik i galvanizuar / Aluninium
Masat592x592x381278x592x381
material1. Materiali i karbonit me shumë shtresa
2.Material i këmbimit të pllakës
MostërFalas
Me porosiMund të personalizohet
Na kontaktoni

Përdoret kryesisht në kuti me ajër të kondicionuar të ambienteve të ndotura lehtë si ndërtesat tregtare. Mund të filtrojë gazrat e zakonshëm të ndotjes kimike, ka funksione të heqjes së pluhurit dhe deodorizimit dhe përmirëson cilësinë e ajrit.

TipiFiltri i qeseve të karbonit aktiv
KornizëÇelik i galvanizuar / Aluninium
Masat592x592x381 278x592x381
material 1. Materiali i karbonit me shumë shtresa
2. Materiali i këmbimit jonik i pletuar
MostërFalas
Me porosiMund të personalizohet
KornizëPllakë alumini/galvanizuar
Media

jo të endura /fibër sintetike/

fibër qelqi/fibër karboni

Sasia e xhepit3P / 5P / 6P / 8P
EfikasitetEn779 G3-F9, ASHRAE Merv5-15
MasatCustomization
Vlerësimi i filtrit1um-5um
tipar

1.Antibakterial dhe largues i aromës

2.Frymëmarrës

3. Kapacitet i madh për mbajtjen e pluhurit

4.Reusable dhe kohë të gjatë jetë

5.Strukturë më e fortë

Aplikacion

1.industria e rëndë dhe metalike

2.Uzinat kimike

3. Industria farmaceutike dhe ushqimore

4. Impiantet e shërbimeve të prodhimit të gazit dhe bashkëprodhimit

5.Lakoni bimët me spërkatje

6.HVAC,FFU,AHU

7.Dhomë e pastër MAU

8.Sistemi i ventilimit komercial dhe industrial

Temperatura e punësMaksimumi 80℃ (180℉)
Fleta teknike
Klasa (EN779)dimensionxhepatRrjedha e vlerësuar e ajrit (m³/h)Rënia fillestare e presionit (Pa)Efikasitet
(gjerësia*lartësia*thellësia)(%)
     F5 (E bardhë)595 * 595 * 600632005040-50
595 * 595 * 60052700
595 * 495 * 60062500
495 * 295 * 60061600
495 * 295 * 60041300
   F6 (E gjelbër)595 * 595 * 600632005560-70
595 * 595 * 60052700
595 * 595 * 60062500
495 * 295 * 60061600
495 * 295 * 60041300
F7 (Zgjidh)595 * 595 * 60010320011080-85
595 * 595 * 60083000
595 * 495 * 600102700
495 * 295 * 600101600
495 * 295 * 60081300
   F8 (E verdhë)595 * 595 * 60010320012090-95 
595 * 595 * 60083000
595 * 495 * 600102700
495 * 295 * 600101600
495 * 295 * 60081300

FAQ


1. Pyetje: A jeni një kompani tregtare apo një prodhues?
Përgjigje: Ne jemi një prodhues profesional i filtrit të ajrit nga lënda e parë në produktin e përfunduar me linjë prodhimi të plotë automatike.


2. Pyetje: A mund të kem mostra?
A: Po, sigurisht. Kostoja e mostrës mund të rimbursohet nëse bëni porosi zyrtare në të ardhmen. Ju vetëm duhet të më tregoni informacionin e kontaktit të marrësit dhe numrin e llogarisë së korrierit. Nëse nuk keni një llogari korrier, ne do të llogarisim për ju, mallrat e parapaguara.


3. Pyetje: A mund ta personalizoni për mua?
Përgjigje: Po, sigurisht nëse mund të na jepni specifikime ose vizatime të hollësishme.


4. Pyetje: A mund të përdor paketën tonë të projektuar?
Përgjigje: Po, madhësia, ngjyra, logoja dhe stili i paketimit të produktit janë përshtatur.


5. Pyetje: Cili është MOQ juaj?
Përgjigje: Normalisht, 500 grupe/artikull. Ne gjithashtu mirëpresim ngrohtësisht çdo porosi prove, QTY më e vogël se MOQ-ja jonë. Nëse keni një urdhër prove gjithashtu mirëpritur të më tregoni.


6. Pyetje: Kur është koha juaj e dorëzimit?
Përgjigje: Në përgjithësi, 5-7 ditë pune për mostrat ekzistuese, brenda 20-25 ditëve për prodhimin në masë.


7. Pyetje: Si mund të paguaj?
Përgjigje: Unë rekomandoj fuqishëm shërbimin e Sigurimit të Tregtisë në platformën Alibaba. T/T, L/C, Western Union, MoneyGram etj janë të pranueshme.


8. Pyetje: Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
A: 30% depozitë paraprakisht dhe 70% bilanc përpara dërgesës.

Kategoritë e nxehta