EN
Të gjitha kategoritë

Filtrat e automjeteve

home>Produkte>Filtrat e automjeteve

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1617257386791984.jpg

Filtri i ajrit Toyota Prado Air 2005 Filtri i ajrit me motor Land Cruiser Prado me shumicë

Na kontaktoni

Specializuar në prodhimin e filtrave të kondicionimit të automjeteve

Më shumë se 10 vjet hulumtim dhe zhvillim profesional dhe prodhim i elementeve të filtrit automobilistik të kondicionimit të ajrit, filtra të personalizuar të makinës me ngarkesë të rëndë

Kujtesë e ngrohtë se elementi i filtrit të kondicionimit të ajrit të makinës rekomandohet të zëvendësohet një herë 5000-10000 kilometra

  Emri i produktit

  Filtri i ajrit i pjesëve të automjeteve

  Masat

  Sipas modelit të makinës

  material

  PU, Fibër karboni ose si kërkesa juaj

  paketë

  Sipas kërkesës tuaj

  Aplikacion

  Pastrues ajri, kondicioner, sistemi i motorit të makinës

  Shërbime

  OEM

  Koha e dorëzimit

  10-25 ditë pas urdhrit konfirmohet

  Gjendja

  Të reja

  Moq

  100pieces