EN
Të gjitha kategoritë

Filtrat e automjeteve

home>Produkte>Filtrat e automjeteve

  • https://www.airfiltech.com/upload/product/1617257406228666.png

Filtër ajri kondicionimi makine, filtër ajri për filtrin e kondicionimit të ajrit Xiali 200 Vios King Kong

Na kontaktoni

Specializuar në prodhimin e filtrave të kondicionimit të automjeteve

Më shumë se 10 vjet hulumtim dhe zhvillim profesional dhe prodhim i elementeve të filtrit automobilistik të kondicionimit të ajrit, filtra të personalizuar të makinës me ngarkesë të rëndë

 

Avantazhet e produktit

A: Letër filtri e laminuar me dendësi të lartë

Dhomë e vogël pirgjash, me zonë më të madhe filtrimi

Efekt filtrimi më i mirë, jetë më e gjatë

B: Nënshkrimi vjen nga teknologjia

Produkti ka një shkallë të lartë të prerjes, dhe në të njëjtën kohë ka një të mirë

C: ngushtësia dhe performanca e amortizimit

Dizajn i madh i tolerancës së pluhurit

Materiali i filtrit të importuar ka kapacitet më të madh mbajtës të pluhurit