Тел :0086 21 54715167

EN
сите категории

компанијата Вести

Дома>Вести>компанијата Вести

Шангај Ерфилтек копродукции, ООД

Време:-2018 08 09-

Шангај Ерфилтек копродукции, ООД основана во 1996 година, зафаќајќи површина од 20,000 квадратни метри и ние сме водечки производител на производи што се погодни за животната средина, главно производи за филтрирање и прочистување на воздухот. За комерцијални, индустриски и институционални апликации. Airfiltech има работилница за прочистување од 100,000 одделение и напредна авто-мини-набори, линија за производство на филтри за воздух clapboard, увезена машина за мешана инфузија од Швајцарија, машина за инфузија за автоматско безшевно поврзување и друга професионална опрема за производство на филтри за воздух, а нашата фабрика е опремена и со прва Машина за испитување на метани. Ние сме сертифицирани за системот за управување со квалитет ISO9001-2000 и системот за квалитет на животната средина ISO14001-2004. Нашиот годишен промет е повеќе од 50 милиони американски долари.

Во Airfiltech, ние сме посветени на понудата на клиенти со филтри за воздух со одличен дизајн и квалитет, како и со прва стапка по продажба на услуги.

Нашиот производ е широко користен во кабини за прскање со бои, опрема за индустриско обложување, hi-tech електроника, прецизен инструмент, био-фармацевтски производи, хигиена на храна, систем за вентилација и климатизација и други индустрии исто така.

Нашата цел е „Клиент центрирано, квалитетно прво и искрено“ да изградиме првокласна марка и услуги.

Шангај Ерфилтех копродукции, Ltd добро прими репутација меѓу своите клиенти од Европа, Северна Америка, Јужна Америка, Африка, Средниот исток и други региони на глобално ниво. Ние бевме партнер на многу компании Fortune Global 500, како ГМ.

Добредојдовте клиенти кои доаѓаат да преговараат за деловни активности и услуги за светло, свежо и природно опкружување.